Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Miért az emberi újszülött az...

Miért az emberi újszülött az egyetlen, amelyik felsír születésekor az állatvilágban, lehetséges, hogy az előző életét siratja vagy magát a szomorú leszületést egy kiszolgáltatott testbe, szenvedéssel teli életbe?

Figyelt kérdés

2023. jan. 5. 22:07
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
31%

"Miért az emberi újszülött az egyetlen"


He?

2023. jan. 5. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
89%
Ez a test biológiai túlélő programja, az anyának vagy az apának a figyelmét próbálja így felhívni, vagy bárkiét aki segíthet.
2023. jan. 5. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem mind nyüzsögnek. A kutya kölykök és a kis cicák biztos.

Azok amelyek nem mint pl a borjú nincs is annyira kiszolgáltatva mert az első pár óra után már jár kel.

De a kacsa a csibe és a krokodil is jelez az anyjának.

Ugyhogy az ember gyerek is lehet a biztonság miatt jelez, hogy ott van jelen van én óvó kezelte vám szüksége.

2023. jan. 5. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Jaj, Szoval szerintem nem sok köze van ennek az előző elérhet hacsak az nem a méhben töltött időt jelenti. De gondolom a reinkarnáció miatt nem…

#3

2023. jan. 5. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 devzero válasza:
100%

Az emberi újszülöttek felsírása születéskor általában az oxigénhiányt jelzi, amelyet a születés során tapasztalnak. A légzőrendszerük még nem teljesen áll készen a légzésre, és a születéskor szerzett oxigénhiány miatt felsírhatnak.


Az emberi újszülöttek felsírása nem jelenti azt, hogy a születést követően szenvedéssel teli életet fognak élni, vagy hogy az előző életüket siratják.

2023. jan. 6. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
67%
Azt siratja, hogy olyan világban kell felnőnie, ahol élnek ilyen ezotériások.
2023. jan. 6. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

A legtöbb emlős állat ad ki hangot születésnél (pl. kutyák nyüszögnek).

A méhben folyadéklégzést folytat a magzat. A tüdejében állandó a nyomás. Születésnél ez kiürül, először lélegez be gáz halmazállapotú oxigént. A tüdeje sokkal jobban kitágul. Ez elvileg borzalmasan fájdalmas, azért sírnak egyből a babák (illetve ezért baj, ha nem sír fel egy baba, mert az oxigénhiányra utal).

2023. jan. 6. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 D-Mano ***** válasza:
92%
Többen jól leírták, hogy a levegő belégzés első, sokkoló élménye okozza a felsírást. Csak a lényeges rész maradt le: a magzat a születésig köldökzsinóron keresztül kapja az oxigéndús vért, születés után meg (igazából csak 2-3 évszázada) a hülye ember egyből elvágja a köldökzsinort, miközben az még a placentából 15-30 valahány percig még egyre csökkenő mértékben küldené az oxigéndús vért, így a baba szép FOKOZATOSAN állhatna át a levegő lélegzésére, nem pedig sokkoló hirtelenséggel, ami felsírást okoz a normális egészséges fokozódó szuszogás, légzés helyett.
2023. jan. 6. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
81%
Azta! 8-as, erre nem is gondoltam, tényleg. Köszi az infót.
2023. jan. 6. 05:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 NTBS ***** válasza:
100%
Szerintem az emlősállatok kicsinyei is adnak hangot. Szerintem is a légzéssel függ össze.
2023. jan. 6. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!