Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Miért fogadod el a reinkarnáci...

Miért fogadod el a reinkarnáció létezését? Miért hiszel benne?

Figyelt kérdés

2023. febr. 22. 19:16
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
36%

Te keverted a kultúrával a lelki fejlődést, ami egyéni; szétvalasztottam neked. De nem csodálkozom, hogy nem érted.

Ha korlátolt a saját világod, azért csak magadra mutogathatsz. Hiába van több látnivaló, ha csak szemed van hozzá, megfelelő feldolgozó háttér nincs.

2023. febr. 22. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 anonim ***** válasza:
35%
A biologiai evolúció is rettentő egyszerű lett mihelyst meglett a válasz, előtte senki se értette mi a rendszer ebben a sokféleségben. A kémiai fizikai reakciók is rettentő miszitkusak voltak, erthetetlenek. Sajnalom, ha spirualis középkorban élsz. Félsz az elmúlástól. De a rózsa Darwin előtt is úgy viragzott, mint utána. Nem érdekelte, hogy az emberwk csak akkor értették meg a mechanizmust. Ez is így van, nem számít semmit egy vagy az mit tud felfogni.
2023. febr. 22. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 SZücsöm ***** válasza:
93%

Nem kevertem kéz a kézben járnak. Ha ismersz olyan "képződményt" ("már itt is a kultúra szóért kiállt a mondat) ami tartalmaz spiritualitást vallást, de nem egy kultúra része akkor kérlek világosíts fel mert tényleg nem értem.


"Biztos" megértetted csak viccből úgy teszel mintha nem értenéd de én konkrétan abban nemértek egyet veled hogy SZERINTEM mit jelen a lelki fejlődés/spiritualitás.


Na mesélj milyen feldolgozó háttér kéne? Az pedig tök jó hogy te ilyen menő vagy hogy még fizikai korlátokkal se áldotta meg a sors a "porhüvelyedet". Abban is biztos vagyok hogy a bölcsességed is egy szinten van Buddháéval de sajnos nem lehet mindenki ilyen f*sz*gyerek.

2023. febr. 22. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 anonim ***** válasza:
15%

Biztos hogy nem érted, mert a lelki fejlődés egyéni, olvass vissza, leírtam párszor.

A kultúra, a vallas, az mas tészta. Többet ebben nem tudok segíteni.

Oké szemtelenkedj mással. Csak bajkeverő vagy mindenhol Szűcs, megint bátorra/okosra ittad magad. Ennyi volt a részemről.

2023. febr. 22. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 SZücsöm ***** válasza:
91%

12. Húúú ez fájt. Te most komolyan a materialista világ materiális mérései alapján készült kutatásokkal próbálsz transzcendens témákat ilyen formában összehasonlítani ahogy az itt tetted?


De ismételten felvilágosíthatsz hol vannak azok a tudományos körülmények között a tudományos körök által elfogadott mérés, tanulmány ami mindenki által rekreálható és eltüntették a misztikumot a "transzcendens" témájából is. Lehet hogy én éltem eddig egy kő alatt. Tehát kérlek linkelj egy tudományos kutatást ha már a tudománnyal példálózol.

2023. febr. 22. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 SZücsöm ***** válasza:
93%

14. Már utaltam rá párszor, de most szájba rágom. Értem mit írtál, csak szerintem nem úgy van. Mivel a téma transzcendens jellegéről gondolom azt hogy máshogy működik ezért nem értem hogy pontosan mi a problémád.


Leírtam hogy szerintem a lélek máshogy létezik. Az én elképzelésemben nem tud fejlődni. Azt is értem hogy szerinted a tiedében miért tud.


Az már más tészta hogy én tisztában vagyok azzal hogy ez csak az én elképzelésem. Ha te úgy gondolod hogy tudod az igazat transzcendens témában azt a kiváltságot meghagyom neked.


Nem tudom hogy a te elképzelésedben mi utal arra hogy 1 lélek fejlődik vagy hogy fejlett, de remélem a tök felesleges sértődési roham és indoktalan személyeskedés nem tartozik ide. Jó spirituális fejlődést kívánok.

2023. febr. 22. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim ***** válasza:
15%

Már befejeztelek, ne zavarjon.

Mérjed az evolúciót Darwin korabeli módszerekkel, merjed a eisteini elveked a saját idejében. A hiteles elmélet és az empirikus modszertan kozotti különbséget se érted. Csá nyomi

2023. febr. 22. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 SZücsöm ***** válasza:
93%

Hú köszönöm a bölcsességet. Csak úgy sütkérezek benne, és természetesen a kultúrádban és jóindulatodban. Inspiráló egy ilyen spirituális fejlett személlyel társalogni.


Csak úgy dobálózik a random fogalmakkal valós kontextus nélkül.

2023. febr. 22. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim ***** válasza:
76%
Lehet hülye válasz, de azért, mert jó párszor voltak testvér macskáim, mikor az egyik meghalt a másik felvette a személyiségét és olyan volt, mintha velem lenne a halott macska és az élő is egy testben. Valahogy úgy tűnt, mintha reinkarnálódnának egymásban.
2023. febr. 22. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim ***** válasza:
29%

Ha bármiről az igazságot akarod tudni, csak gondold mindig ellenkezőleg azt, amit a nyugat és amerikai hirdet.

- Van isten

- Az evolúció és a tökéletes piacgazdaság amit mondanak hazugság

- A feminizmus a nők ellen van

- Az orvosok mérgeznek, nem orvosságot adnak

- A halállal nincs vége semminek, csak egy ajtó

- Nem vagy jelentéktelen, hatalmas az erőd és számítasz


Stb.

Ilyen könnyű rájönni az igazságra. Elég picit elemezni a rendszert és rájössz h minden hazugság. Akkor minden elvezethet az igazsághoz, ha megfordítod.

2023. febr. 23. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!