Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Miért fogadod el a reinkarnáci...

Miért fogadod el a reinkarnáció létezését? Miért hiszel benne?

Figyelt kérdés

2023. febr. 22. 19:16
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:
100%
Bocsánat hogy beleszólok az emelkedett vitátokhoz, de nyilván nem a reinkarnációt minősíti, ha valaki tiszteletlen másokkal, de ebben (is) hisz.
2023. febr. 23. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:
100%
Nem azt semmi se minősíti, a reinkarnáció meglétére sok jel van és régóta fejtegetik. Csak ezek az újhullámos vizsgaidőszak és egyebek nem következnek a reinkarnációból, inkább a nagyzolási mániából.
2023. febr. 23. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:
100%
Vagy csak ő nem ért ahhoz amit terjeszt (ezért forrást se ír). Mondjuk ez elég általános hogy valaki nem ért ahhoz amit terjeszt, szóval attól még lehet benne valami, majd kiderül.
2023. febr. 23. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:

A baj az, hogy nem létezik Isten, csak valakik ezt kitalálták, és elhitették az emberekkel ezeket a dolgokat, amikkel sajnos bebutították az embereket. VISZONT a halálból évezredek óta nem jött vissza senki, aki egyszer már meghalt, már évezredekkel elhunyt, a halálból nem jött vissza senki.

Ezért bukott meg a Biblia.

febr. 17. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:

Én ahányszor számtalanszor beleképzeltem magam a halálba, még akár balesetek esetén is meg akárhányszor, hogy meghalsz egyszerűen semmit nem tudsz saját magadról, teljesen tudatlanná válsz, az agyad kikapcsol, a látásod, hallásod megszünik, meg vele együtt minden tudatod, akkor én ezek után ezt a mennyt és poklot már nem hiszem el, hogy abraka dabra a Jó Isten téged ha jó voltál mennybe varázsol téged, de ha rossz voltál, akkor a pokolra száműz.. Ezért ezt a hókuszpókuszt ne higyjük el.

Ha engem kérdeznétek, akkor én szerintem ugyanaz van és lesz a halál után mindenkinek, ami mindenkinek a születése előtt volt a semmi.

Meg ha annyian tömegesen félne mindenki a menny és pokoltól, akkor az emberek gyilkolni sem gyilkolnának, mert félne, hogy ha megöli az illetőt, majd szellemként fogja kísérteni 😂😂😂

Meg ha annyira mindenki félne a menny és pokoltól, akkor nem csinálnának az emberek ennyi szemétségeket a földön, mondom azért ezt a hókuszpókuszt ne higyjük el, mert szerintem csak azért találták ezt ki valakik még régen, hogy az embereket le lehessen állítani valamivel, de én szerintem ugyanaz fog megismétlődni a halál után mindenkinek, ami volt a születése előtt, a semmi és nem pedig ez a hókuszpókusz.

febr. 19. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!