Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Miért fogadod el a reinkarnáci...

Miért fogadod el a reinkarnáció létezését? Miért hiszel benne?

Figyelt kérdés

2023. febr. 22. 19:16
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
31%

19# ez nagyon érdekes. Korábban valaki mondta, hogy az állatok -az alom- egy közös lelken osztozik, azonos lélek "darabjai" vannak a tesókban, és csak az után tud újra készülhetnek, ha az összes "darab" hordozója elment.

Ezt érdekesnek találtam, mert az embernél nem ilyen lélelkcsoport van általában. (Bár ott is van hasonló, csak ott nagyon magas szintű lelkeknél)


20# nagyrészt egyetértek, de azért a gyógyszerek legtöbbször hasznosak, emberek fejlesztik, kizártnak tartom hogy mindenkiben lenne rossz szándék, ez nem működne. Tényleg sok a mellékhatás, de ez a test bonyolultsága miatt lehet. A többivel egyetértek.

2023. febr. 23. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:
22%

Állatok lelkei max 4 évig maradnak fenn önálló entitásként, utána visszatérnek, feloldódnak a faj kollektivjában. Egyszerű "lelkek", nincs karmájuk, ezért könnyebb lejet egy ilyen transzfer masik egyedbe. Volt rá példa nemcsak testvér egyedek esetében. Pl az uj kutya rögtön hallgatott a regi nevére, automatikusan ismerte a régi szokásait, trükkjeit, a parancsszavakat...

______________

Jelenleg "vizsgaidőszak" folyik a bolygón az inkarnált lelkek számára (8 milliárd), a többi, jelenleg diszkarnált, Földhöz kötött lélek (kb. 12-13 milliárd) már vizsgázott korábban ezen a rázós idoszakon kívül. A feminizmus, az orvosi genocídum árnyéka, stb mind ennek a részei. Csak az arra érdemesek maradnak az Új Földön (ahogy a Biblia nevezi pl.).


A rendszer ilyen. Ez így teljes. Akár hisz a reinkarnacióban valaki, akár nem. A rendszernek a rendszerben való hit nem szükséges eleme, de hasznos. A lélek az életeken keresztüli fejlődése során a hithez is eljut.

2023. febr. 23. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:
31%
22. Ezt kifejezetten pénzes beavatásokon ültetik a fejedbe, vagy van valami olyan hely ahol el lehet olvasni/meg lehet hallgatni ezeket egy mezei spiritualitás iránt egész életében érdeklődő embernek?
2023. febr. 23. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:
52%

A "vizsgaidőszak"

"ébredj fel"

"tudjuk mi zajlik" főleg, hogy ezeket hol milyen csoportosulásban osztják meg veled? vntv? zárt facebook?

2023. febr. 23. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:
0%

Ebben a hangnemben, hogy "pénzes beavatasokon a fejembe ultetnek valamit",

meg olyan idézetek miatt, amit nem is irtam, mint "ebredj", "tudjuk mi zajlik" . En nem osztok meg veled semmit.

Ha azt hiszed ez penzen mulik, fizesd ki, menj el, ne lejmolj.


Amugy se neked való, a stilusod alapján, semmi ilyen. Én semmiért nem fizettem semmit különben.

2023. febr. 23. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:
100%
Tőled se vártam mást a stílusod alapján. Felesleges is volt kulturáltan próbálni fogalmaznom hogy honnan tudod ezeket a fellengzős 100% tuti dumáidat. Oké, szerintem egy nagyképű paraszt vagy, emellett elmebeteg. Spiritualitástól olyan messze vagy mint ide a köv galaxis, aztán majd ne csodálkozz ha lesz valami aztán jól kipottyansz mert egy arrogáns fsz vagy. Na, az előző kérdésem előtt is ezt gondoltam rólad, és most be is bizonyítottad. Ha akkora ász lennél, gondolom "ráébredtél" volna, hogy sokféle dologgal találkozik az ember, és amit nem kellett volna nem vettél volna magadra, hanem leesett volna hogy nehéz már ettől elválasztani a spirit mert útonútfélen ezeket hangoztatják. De te sorban magadra vetted, gondolom ennek oka van, mondjuk az hogy olyan vagy mint ahogy az már kiderült.
2023. febr. 23. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:

XD ne hasznalj olyan szavakat ,amit nem ismersz.


Te... kulturalt.

2023. febr. 23. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:
93%

Elképesztően sokat képzelsz magadról. Melyik elmegyógyintézeből írsz? Érdekel hogy ezek a 100% tutimegmondó "vizsgaidőszak"-ozó emberek honnan terjesztik a téveszméiket.

Vizsgaidőszak....

De azt már nem tudod leírni hogy mi az, vagy honnan szeded?

Képzeld hogy a választ nemcsak én olvasom, hanem sokan mások. Ha esetleg leírnád annak ellenére hogy én kérdeztem, aki esetleg ugyanolyan isteni forrásból származik mint te :))))

(Vagy mit makog a fajtád folyton.)

Ha leírnád, másoknak is hasznára lennél, nemcsak nekem akit itt a semmi alapján ítélsz az elmebajodból.

De neked nem érdeked az ilyesmi mert csak te a nagy isten akar átmenni a vizsgádon. És meg is buktál kb. Ez totál személyiségzavar vagy annál súlyosabb.

2023. febr. 23. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:
0%
Hát engem ez nem nagyon érdekel. Kitartást meked, ha az első nemleges válaszra ez jon ki belőled. xD
2023. febr. 23. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim ***** válasza:
100%
Yawn 🤣 Most tényleg, mégis honnan szeded hogy érdekel hogy téged mi érdekel? De azért az eszméidet jól lejáratod itt, nem baj?
2023. febr. 23. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!