Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Miért van az, hogy mikor...

Miért van az, hogy mikor eleve nincs önértékelésem, a sors oda is becsap, ahol legalább valamennyi van?

Figyelt kérdés

Nagy nullának tartom magam. Van pár terület, ahol van valami minimális önbizalmam, de feszt olyan helyzetekbe kerülök, ahol az is be van darálva.


Sokadik tapasztalatom az "akinek van, annak adatik, akinek pedig nincs, attól még az is elvétetik, amije van" -nal kapcsolatban, ami az én olvasatomban rohadt igazságtalan.


A karmával hogy van ez? Ver a sors vagy mi?


2023. febr. 23. 01:01
 1/4 anonim ***** válasza:
74%

Nekem is hasonló.

Mindenhol azt irják pl adjunk hálát, mondjunk köszönömöt értekeljük amink van, vagy keljünk úgy hogy azt programozzuk ma csodálatos napunk lesz.(ezek az istenhitben, a Vonzás törvényében, Bryen Tracy előadásokban és egy pszichologus is mondta, meg mindenki is a pozitív gondolkodással jön)


Na amikor én elkezdtem hálálkodni pl az egészségemért, másnap kaptam akkora lumbágót a derekamba, hogy 2 hétig jártam meggörnyedve, a háztartást se tudtam ellátni, nem bírtam a mosogatáshoz sem felegyenesedni, soha életemben nem volt lumbágóm azelőtt és nem hirtelen mozdulattol lett, hanem csak ugy magától)


Vagy másik nap elalvás előtt eszembe jutott a balestem a törések és az ugrott be hogy tesómnak semmilye nem tört még el. Mondtam egy köszönömöt ezért hogy de jó hogy tesómnak mindene ép, nem tört el semmije, másnap könyöktörése lett!


Aztán Bryen Tracy tanács reggel programozzuk be hogy csodálatos napunk lesz. Másnap (ami még soha nem volt)a kollegáim olyan aljasak voltak velem(akikkel még együtt is szoktunk nevetni pedig), majdnem egész éjszaka sírtam, és harmadnap igazgatói engedéllyel jobbnak láttam még különköltözni is másik irodába és megbeszéltem mindenkivel hogy én a játszmázásokból ezennel kiszálltam. Átvonultam másik helyre.


Vagy hálát adtam a szeretetért korábban hogy annyira szeret engem ez vagy az, másnap az "rúgott belém" de olyan fájót ami nagyon nagy.


Tehát ha vannak területek amik legalább jók az életemben, amiknek legalább tudok örülni a sok sok fájó rossz dolog közt, akkor odacsap be a villám.

Az utolsó mosolyom is elveszi ha örülni tudok valaminek.


Én se értem hogy létezhet ez?

2023. febr. 23. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Mert nem őszinte, lehet. Ha "egoból" jön, akkor hamis.


Illetve:

Örülj neki, ez nem az igazak világa; még mindíg. Jézus azt mondta, nézd meg mit tettek vele, akkor te mit vársz. Ez a mammon hazája még egy rövid ideig.

2023. febr. 23. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

"Jézus azt mondta, nézd meg mit tettek vele, akkor te mit vársz."


Na ja. Ez igaz.

2023. febr. 23. 12:02
 4/4 anonim ***** válasza:

"akinek van, annak adatik, akinek pedig nincs, attól még az is elvétetik, amije van"


Tudod mit jelent ez az idézet?

2023. febr. 23. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!