Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » A reinkarnációs utaztatás...

A reinkarnációs utaztatás során az agynak melyik területei képezi a képsorokat? Sokszor utazó csak mozizik akár egy fél órán keresztúl is...

Figyelt kérdés
Az agy képes rá, hogy 45 percen keresztül egy összefüggő képsorokat, történettel legyártson? Én egyébként nem hiszek benne csak pusztán kivancsi vagyok nektek mi a véleményetek az ilyen utaztatásokról...:)

2023. ápr. 7. 15:58
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Az utaztatás során beszél hozzánk az utaztató és közben ahogyan kérdezget úgy folyamatosan érik impulzusok a neuron hálozatunkat ami képsorokat gyárt a kérdezőtől kapott kérdésekhez?
2023. ápr. 7. 16:06
 2/12 A kérdező kommentje:
Eredetileg a természettudományba akartam feltenni a kérdést, de átrakták a moderátorok. Biztos sírtak az ottani tudományos szakimakik. Visítottak h rossz kategória
2023. ápr. 7. 16:59
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Azaz érdekes, hogy amikor ilyen meditációt csináltam magamon, akkor olyan képsorok jöttek, amiket jelen életemben biztos nem élhettem át. Nem értem én sem, honnan jönnek ezek a képek, ha elvileg nincs reinkarnáció.
2023. ápr. 7. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Több ilyen kérdésnél is vártam volna már a tudománypártiaknak a nyilatkozását ezzel kapcsolatban, de érdekes módon nem jöttek írogatni ezekhez a kérdésekhez.
2023. ápr. 7. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

2 es válaszoló,magadnak hogyan csinálod ezt a fajta meditációt?

Köszönöm a választ!

2023. ápr. 8. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Bocsi a 3 as írta
2023. ápr. 8. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

"2 es válaszoló,magadnak hogyan csinálod ezt a fajta meditációt?


Köszönöm a választ!"


Youtube-on vannak fent előző élet meditációk, azokat szoktam hallgatni.

2023. ápr. 8. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Na és azok nálad valóban úgy működnek?

Linkelnéd azt amelyet te szoktál hallgatni e célból?

2023. ápr. 8. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
2023. ápr. 8. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Köszönöm
2023. ápr. 8. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!