Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Igaozolja a reinkarnációt, ha...

Igaozolja a reinkarnációt, ha a halálból visszatérve Rékasi latinul kezd el beszélni?

Figyelt kérdés
Noha korábban sosem beszélt, tanult latinul. Ez arra utal, hogy előző életében ezt a nyelvet használta a mindennapok során és az élet után a halál "előmezsgyéjén" visszaaktiválódott az emléke egy korábbi életéből. Mi más ha nem ez az oka? [link]

2023. ápr. 12. 20:40
A kérdező szavazást indított:
Igen.
talán
Nem
33 szavazat
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
85%

Jankovich Istvánnak is van erről egy beszámolója. Ő neki az olasz tudása aktiválódott, mert előző életében egy olasz halászember volt.


Túléltem ​a halálomat és Reinkarnáció című könyve.

2023. ápr. 12. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
88%

Tesóm terapeuta, hipnózissal is foglalkozik munkája közben.

Ha az előbeszélgetésekből már tudja érdekes páciens jön hozzá megkérdezi rögzít a hipnózist.

Sokszor ha mély a hipnózis és a problémák valódi gyökerét feszegeti azt mondta visszaugrik oda amit a hivatalos tudomány alig akar elismerni,bár majdnem minden hipnózist és regressziós technikát végző szakember találkozott már ezzel a jelenséggel.

Előző élet.

Névtelenül elmesélt pár esetet.

Egyik legdurvább esete egy férfi volt, hipnózis alatt egyszer csak ugrott neki a beszámolóban az időbeli sorrend két előző életéről mesélt azoknak a meg nem oldott dolgairól, majd azt mondta látja az eredetét az egésznek arról szeretne beszélni.

Tesóm azt mondta amit ott akkor látott és hallott hipnózisban az változtatta meg teljesen.

Valami nagyon idegen hangzásra is fura nyelven kezdett el beszélni a páciens.Hiába magyarul mondta neki hogy merre haladjon a kommunikáció csak az adott nyelven mondta tovább.

Utána a kezével úgy csinált mintha írni akarna, de semmi nem volt előtte.

Egy írótáblát papírral elétett a tesóm, és rögtön írásjelek kezdtek megjelenni ahogy írt a páciens közben.

Akkád nyelven írt és beszélt a páciens, elmondta akkori életét hogy mekkora karmát halmozott fel és azt hogy mikor meghalt tudta hogy több élet is kell neki ezt visszatörleszteni az Univerzum felé.

Tesóm több nyelvésznél is járt mire sikerült beazonosítani a nyelvet meg az írásjeleket.

Mikor meghallgatták megnézték az anyagot szinte mindegyik elzárkózott attól hogy hivatalos helyen a nevüket is közölje a tesóm.

Hiába hallotta a szöveget látta az írást azt mondták már nem egy ilyen esettel találkoztak, tudják hogy sok ilyen eset van, de hivatalosan nem tudják elismerni mert a szakmai hírnevüket kikezdenék egyből.

2023. ápr. 13. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 SZücsöm ***** válasza:
26%

Jézusom! Hihetetlen.... hogy Rékasi elmúlt már 60 éves. Jól tartja magát főleg ha a karambolt is bele vesszük.


Am a más ok pl lehet hogy a fej sérülés miatt elkezdett halandzsázni és ezt a mentősök latinnak vélték. Esetleg bekattant nála egy kis Enigma vagy ERA dalszöveg a trauma miatt és azt kezdte mondani.

2023. ápr. 13. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
79%
Jaj ugyan már…
2023. ápr. 13. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
82%

#3


Én is szkeptikus vagyok, de azért nem hinném, hogy egy orvos ne ismerne fel egy latin nyelvű beszédet.

Hogy Enigma dalszöveget mondott volna fel, az nem kizárt. Era nem lehet, tudtommal neki nem voltak latin nyelvű dalszövegei, csak pszeudolatin :)

2023. ápr. 13. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
45%

Én mi a bizonyíték hogy ez mind igaz? 😂😂

Majd pont Rékasi Karcsi a balesete után ad bizonyítékot a reinkarnacio létezésére

1000 video van fent YouTube-on hogy gyerekek “előző eleteikrol beszélnek” tudja bármelyik bizonyítani? Nem.


Ha az embernek csak egyetlenegy élete van, én pedig nyilvánvalóan nem tudtam megtanulni 60 éves koromra egyetlen idegen nyelvet sem, akkor ez honnan jött?


Az már nagyobb baj hogy 60 éves korára nem tudott megtanulni egy nyelvet sem 😂😂

2023. ápr. 13. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
84%
Mikor anyanyelvi emberrel beszélek nekem is elő szoktak jönni olyan szavak kifejezések, amit utana szótárban kell kikeresnem, hogy mit jelent. De a beszélgetés során teljesen flottul jön es oda is passzol.
2023. ápr. 13. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 NTBS ***** válasza:
85%
Szerintem igen.
2023. ápr. 13. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 SZücsöm ***** válasza:
74%

#5


Ha az adott orvos rég tanulta a latint és/vagy amúgy is csak "felszínes" szakmai ismeretei vannak, esetleg alapból csak magolt a vizsgákra akkor nem lehetetlen hogy az önkívületi halandzsát latinnak véli.


Az meg még inkább valószínű hogy a pszeudolatint latinnak véli, mivel alapból nem szerepelt a cikkben, videóban hogy az orvos szerint pontosan mit mondott Rékasi.


Tehát feltehetőleg nem tudta miről beszél de latin nyelvnek vélte, ergo az orvos se tud jól latinul max szakmai kifejezéseket, tehát a pontos állítás amit megtudtunk hogy az orvos szerint latinul beszélt.

2023. ápr. 13. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
77%
Valóban ez igen hiteles.
2023. jún. 21. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!