Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Most ez hogy is van a reinkarn...

Most ez hogy is van a reinkarnációval?

Figyelt kérdés

egyre többen vagyunk a bolygón, tehát sok embernek ez az első élete? miről lehet felismerni azt akinek már 100 élete volt ezelőtt, és akinek ez az első?

meg ha pl egy meteor becsapódna és kihalna az emberiség akkor a sok lélekkel mi történne?

(nem hiszek ilyesmikben csak érdekel mivel magyarázzák ezt a reinkarnáció hívei)



2023. ápr. 23. 11:48
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Alt azzal magyarázzák hogy máshonnan is jönnek ide lelkek.

És ha egyszerre halna ki az emberiség(ilyen úgysem lesz, illetve egyelőre azt sem lehet tudni hogy hogy lesz majd vége az emberiségnek) akkor megy máshova ez a több milliárd lélek.


Bár itt is elég ellentétes dolgokat szoktam olvasni, valaki szerint emberként csak olyan karmát lehet felhalmozni amiből megint csak emberi élet lehet

De olvastam olyat is hogy állatbol vagy növényből is lehet ember :D

Azt már én sem tudom hogy

2023. ápr. 23. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

"Alt azzal magyarázzák hogy máshonnan is jönnek ide lelkek."


ezt hogy kell elképzelni? egy 1234 fényévre lévő bolygóról jönnek az alienek lelkei? xdd

itt felmerül a kérdés hogy AZOK hogyan kerülnek elő....biztos nem a semmiből

2023. ápr. 23. 12:02
 3/6 Grimfox ***** válasza:
71%

Nincs olyan, akinek ez az első élete. Maximum olyan, akinek ez az első emberi élete. Senki sem tudja, hogy hány egyéni lélek van a világban, de az biztos, hogy messze több, mint ahány lélek jelenleg a földön, bármilyen formában él. Most lehetőség van rá, hogy sokan emberként szülessenek, akinek a karmája így tud beteljesedni, az most testet ölt.

Ahhoz, hogy az emberiség egésze, vagy szinte az egésze, valamint a földi élet jelentős része kihaljon, szintén arra lenne szükség, hogy az élőlények jelentős részének az legyen a karmája. A karma a természet része, a természeti folyamatok is úgy működnek, hogy a karmát, mint következményt beteljesítsék. A karma nem csak a misztikus, és láthatatlan eseményszálakra vonatkozik, hanem az anyagi, egyszerű hétköznapi valóságra is.

2023. ápr. 23. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
és hol volt a rengeteg lélek amikor a Föld még egy vulkanikus pokol volt sok milliárd éve?
2023. ápr. 23. 12:30
 5/6 anonim ***** válasza:

itt felmerül a kérdés hogy AZOK hogyan kerülnek elő....biztos nem a semmiből


Akkor ennyi erővel felmerül a kérdés hogy hogy lett BÁRMI a semmiből, gondolok itt az ősrobbanásra, hát szóljon aki tudja erre a konkrét választ, mert engem is nagyon érdekel, de csak belepistulok ha a témában olvasok, tekintve hogy a legnagyobb szakik sem tudnak biztosat…


Ehhez képest hogy honnan jönnek ide a lelkek, az már semmi

2023. ápr. 23. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Grimfox ***** válasza:
58%

Nem a Földön, vagy nem anyagi testben. Esetleg nem is öltöttek testet, mert még nem volt hol, és nem volt megfelelő forma hozzá. Az egyéni lélek nem azt jelenti, hogy csak emberként születhetsz meg, és csak a Földön.

Azt is számításba lehet ilyen kérdéseknél venni, hogy nem csak fizikai anyagból álló testben öltenek testet az egyéni lelkek.

2023. ápr. 23. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!