Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Mitől függ, hogy hogy fogunk...

Mitől függ, hogy hogy fogunk kinézni a következő életünkben?

Figyelt kérdés
2023. ápr. 23. 13:30
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%
Amint a kategória is utal rá sok minden egyébtől, mint pl. a karma, a bolygók együttállása stb.
2023. ápr. 23. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
36%
Nincs következő játék. Game over.
2023. ápr. 23. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:
#1 Hogy érted hogy közé van a karmához?
2023. ápr. 23. 14:33
 4/25 Grimfox ***** válasza:
81%
Ha előnyös a karmád, akkor jobb lesz az életed, a körülményeid, ahová születsz. Pl olyan családba, ahonnan jó külsőt örökölhetsz. Ha nem előnyös a karmád, akkor ennek ellenkezője.
2023. ápr. 23. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
100%

4, Hát én tudnék olyat mutatni aki külsőleg gyönyörű viszont olyan beteg szülőkhöz született hogy egy életre lelki nyomorék lesz

Meg olyat is aki szinten gyönyörű de nagyon szegény körülmények között él. Erre főleg itt kelet Európában van jó sok példa és sok ilyen lányból válik pl prostituált.

Az milyen ellentétes karma? Érdekes dolgok ezek


A bolygók állása aztán végképp nem tudja befolyásolni a külsőt szerintem…

2023. ápr. 23. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 Grimfox ***** válasza:
100%
Attól, hogy a kinézetére vonatkozó, arra hatást gyakorló karma előnyös, még nem jelenti, hogy például a családi életére vonatkozó karma nem a lehető legpocsékabb. A karma a tettek, és döntések következménye. Minden tettnek, és döntésnek külön. A jó, és a rossz karma nem oltja ki egymást, mind teljesül a maga idején. Ezért vannak, akik arany szívvel születnek, és mindennél jobban képesek szeretni, de olyan előnytelen a külsejük, hogy sosem találnak párt. Vagy épp gyönyörű emberek, akik belül rothadnak, és bárki közel kerül hozzájuk, az csak szenved. A karma esetén az ellentétek nem egyenlítik ki egymást, nem vonzzák egymást, hanem párhuzamosan léteznek, és hatnak, és sok ember életében ez a párhuzamos jelenlét okoz olyan feszültséget, ami az élete nagy problémáihoz vezet.
2023. ápr. 23. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
100%
Amilyen erős kapcsolatot ápoltál a szellemmel, olyan lesz a lelked, amilyen lesz a lelked, olyan lesz az energiatested, amilyen lesz az energiatested, olyan lesz a fizikai tested. Karmikusan átörökítik egymást.
2023. ápr. 24. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat :)
2023. ápr. 24. 07:04
 9/25 anonim ***** válasza:
100%

Engem pont érdekel ez a téma, tekintve hogy annyira nehéz felfogni karma szempontjából hogy hogy lehet hogy egy ember egyik téren nagyon jót kap, másik téren meg nagyon rosszat…

Ha létezik a karma nem egységesnek kellene lennie?

A külső szerintem nem akadályoz meg senkit abban hogy párja legyen ha a saját szintjével megelégszik.

Olyan külsejű nőket látok anyaként, hogy nehéz elképzelnem hogy történt a dolog, mégis megtörtént…


Az is egy tény hogy az emberiség csak nagyon kis része kapja meg a nagyon szép külsőt, az én szememben az messze az egyik legjobb karma(főleg nőknél nagyon fontos, szerintem nem is lehet igazi női életet élni ha rossz a külső) közben meg sokszor az ilyen nagyon szép emberek születnek nagyon rossz, beteg, vagy nagyon szegény családba…

Sőt van aki fiatalon meg is hal, akár öngyilkosság miatt…

(Bár én még mindig élnék inkább csak 30 évet szép nőként mint 70-et nem szép nőként)


Lényeg hogy nagyon nehéz megérteni hogy egy fizikailag egészséges, nagyon jó külsejű ember aki pl rossz családba született most akkor jó karmával rendelkezik vagy sem.

Mert ismerek ilyet…

2023. ápr. 24. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
100%
A külső gyakran másodlagos. Általában kapsz 3-4 fajta testet, amik között válogathatsz. Elsősorban azt veszed figyelembe, hogy milyen életed lesz mindegyikben. Előfordul, direkt választasz előnytelen vagy csúnya tested, mert abban tudod teljesíteni a feladataidat, de nem kell részletekbe menően gondolkodni. Ez nem úgy működik, hogy ha valakit kicsúfoltál a nagy orra miatt, akkor a következő életedben neked is okvetlenül nagy orrod lesz.
2023. ápr. 24. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!