Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Milyen karma okoz autizmust?...

Milyen karma okoz autizmust? Meg depressziót?

Figyelt kérdés

Mit tehettem előző életemben, amiért több generációra visszamenőleg depressziós családba születtem, plusz autistán?

Miért vállaltam el ezt a feladatot? Ha a lélek választ, miért választ egy ilyen életet? Mire jó ez neki?


2023. jún. 4. 18:19
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
56%

Nem tudom, de a tököm tele ezzel a karmikus, dolgozd le az előző életek hozadékait dumával.

Én csak szeretnék már boldog és gondtalan lenni... :(

Annyi féreg jellem él jól. :(

2023. jún. 4. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 Tudi333 ***** válasza:
30%
Ezt senki nem fogja tudni megmondani neked. Mert csak fújjak ezt a maszlagot, mindenféle tapasztalás nélkül. Elhitték a karma létezését mert azzal mindent meg tudnak magyarázni(maguknak is). Így lesz a rosszból jó és hasznos a számukra. Álomvilág.
2023. jún. 4. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
20%

Az általam eddig megfigyelt életutak szerint az autizmus jó karmához kötődik. Maga ez a "módosulat" is számos előnyt okoz a tulajdonosának, hiszen az autisták érzékenyebbek, tudatosabbak, és bizonyítottan nagyobb a potenciáljuk intelligencia terén.


A depresszió pedig nem feltétlenül karmikus dolog, egyszerűen nem találod meg pillanatnyilag azokat a dolgokat, amelyek igazán boldogságot visznek az életedbe, valami gátolja a "teljes" életet. Ez tehát egy állapot, nem pedig egy rossz karma hozadéka, és bármikor megszüntethető azzal, ha rátalálsz az utadra.

2023. jún. 4. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 Grimfox ***** válasza:
66%
Az mindegy mit tettél előző életedben. Ha tudnád sem segítene a problémáid megoldásában. Ez nem elvállalt feladat, egyszerűen következmény. A lélek nem választja ki, milyen életbe szülessen. Az alapján, hogy a jelenlegi helyzettel mit kezdesz fog javulni, vagy romlani az életed hátralévő része.
2023. jún. 4. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
14%

Igazából tökmindegy hogy létezik e a karma vagy sem vagy hogy direkt születtél e bele ilyen családba vagy sem…

Így is, úgy is megtörtént valamiért, ha nem véletlen és valóban ide kellett születned, az még kegyetlenebb

Ez van, vannak akik szenvedésre születtek és a klinikai depresszió, az életképtelenség, a kilátástalanság, az messze az egyik legrosszabb dolog s földön

Pláne ha közben látod hogy más emberek mennyire csettintésre sikeresek….

Főleg ha mellé még az összes családtagod nárcisztikus mártírkodó

Végig fogsz szenvedni évtizedeket, főleg ha közben még megtépáz az élet, mert úgy latom az ilyen szenvedő nyomorultakat még pluszban veri az élet keményen


Hogy mi a megoldás karma szempontjából? Semmi, hiszen direkt kaptad ezt, szar ember voltál eddig és most ezt szívod meg.

2023. jún. 4. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 Tudi333 ***** válasza:
42%

Látod! Ott írják a karmahívők, hogy az autizmus jó karma! Ennyi! Mindent meg tudnak magyarázni akik igazából nem mernek a valósággal szembenézni.


Én azt tudom mondani, hogy senki sem fogja neked megmondani ezt! Erre egy konkrét példát, még fikciót sem hallottam, pedig mozgok spirituális körökben. A depresszió az ahogy írod is, családi vonás, program, szülői mintha ha te is hajlamos vagy rá. Ha át tudod látni, hogy a szülők miért depressziósak, mi a kiváltó ok, akkor nálad is az lesz és azt ki tudod dolgozni magadból! Csak őszintének kell lenni magadhoz. Miért depis a családod?

2023. jún. 4. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

Miért depisek?

Hát például a szerintük létező, külső normarendszer alapján élik az életüket.

Mi "normális", mi nem az? Mire mit fognak mondani? Ennyi és ennyi évesen mit KELL csinálnod és hol KELL tartanod?

Hogy ők mit akarnak, vagy milyenek, az sehol sincs, mert mindent ez alapján a külvilágra vetített elvárásrendszer alapján csinálnak. Ami eleve f@$$ág. Ebből következve rohadt befolyásolhatóak.

2023. jún. 4. 22:55
 8/19 Tudi333 ***** válasza:
100%
Máris jó úton vagy, hogy ezt felismerted bennük. Ez ott lesz benned is, ha nem pont ebben a formában de a társadalmi megfelelés-->mit gondolnak mások-->önértékelési probléma. Tehát első körben magadban keresni megfelelési kényszert. Mitől nem érzed jól magad? Pl. Feltenni a kérdést! Mitől?
2023. jún. 4. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
52%

Sajnos ez nem ilyen egyszerű hogy “miért depressziós valaki”?


Az a baj hogy aki nem éli át az sosem fogja megtudni hogy milyen állapot ez


Én pl azért IS vagyok depressziós, mert egyszerűen nem tetszik ez a nyomorult földi élet amit élni kell…

Minden azzal hogy egyszer úgyis meghalsz, megöregszel, elvileg az az élet rendje hogy gyereked lesz, de nekem egyrészt nem lehet, másrészt nem is akarok, nem akarom hogy egy kis törpe rohangálnjon utánam, majd hogy 16 evesen elmenjen bulikázni és szépen berángassák valahova és 2 perc alatt megerőszakolják…. Marpedig ez bárki gyerekével megtörténhet aki gyereket csinál


Ebből viszont adódik az, hogy 45 évesen ha élni fogok akkor elmegyek vmi szar munkahelyre, aztán haza az üres lakásba=instant depresszió


Lehet egy ilyen életképtelen nőn segiteni? Nem

De felteszem minden nap a kérdést hogy miért pont én? Igen


Próbálok rá ezoterikus magyarázatot találni hogy miért depresszióra születtem? Igen

Van válasz? Nincs

Ördögi kör

2023. jún. 5. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 Tudi333 ***** válasza:
22%

9# Látod, te sem tudod miért vagy depressziós az IS részre mondom, amit leirtál. Túlértékeled magad? Különb vagy mint a "nyomorult földi élet"?

Mindenki megörekszik és meghal, tehát a depresszió oka nem ez, meg, hogy mi lesz valaki gyerekével. Ez a deprisszió következménye.


Nézz szembe magaddal! Meghasonulsz önmagaddal ez a gond!


Senki sem született depresszióra! Most ha erre a kijelentésre az jön fel benned, hogy de, én igen!!!! Akkor te akarod ezt, hogy igy legyen. Ha nem, akkor keresd a kiutat.

2023. jún. 5. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!