Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ha valaki évekig depressziós...

Ha valaki évekig depressziós elaltathattatja magát az orvossal mármint, úgy h sose keljen fel?

Figyelt kérdés

2021. máj. 2. 19:28
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem, az eutanázia magyarországon tilos.
2021. máj. 2. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem legális az aktív eutanázia.
2021. máj. 2. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Ha ilyet kersz az orvostól elkuld pszichiatriara. A depressziot lehet kezelni
2021. máj. 2. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Van olyan ország, ahol az eutanázia legális, de szerintem ott is csak indokolt esetben, pl. gyógyíthatatlan súlyos betegség vagy ilyesmi. A depresszió tuti nem elég ok.

Lesz ez még jobb, kapd össze magad és tegyél érte! ;)

2021. máj. 3. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Van olyan ország, ahol ez legális. Magyarországon nem.
2021. máj. 3. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Magyarországon nem altatnak el embereket, de vannak más országok ahol igen. Szerintem mennyél el pszichológushoz, mert ő majd biztosan segít neked. A környezetetben biztosan szeret valaki téged. Fel a fejjel! Minden jóra fog fordulni! Én néha öngyilkosságra gondolok, de utána mindig rájövök, hogy egy csomó mindenről lemaradtam volna, ha nem élek tovább. Az életünket ki kell használni. Ha meg halsz nem téthetsz többé vissza, hogy a hibáidat jóvá tedd!

Nyugodj meg!🙂

2021. máj. 3. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!