Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Megváltoztatható a sorsunk?

Megváltoztatható a sorsunk?

Figyelt kérdés

#módosítás #szint #karma #Buddhista tanok
2023. jún. 25. 01:29
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
21%
NEM
2023. jún. 25. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
59%
Nem, mivel nincsen sorsunk.
2023. jún. 25. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
38%

Igen.... valójában folyamatosan változik.

Van egy alapkoncepció, amivel leszületik a lélek, de gyakran nem tud azon az úton végigmenni, azokat a döntéseket helyesen meghozni, és sokszor letérünk az "útról".

Ez a világ egy nagyon színes, nagyon élettel teli teremtés, nagyon sok csábítás és buktató van számunkra, ezért szinte sosem tudjuk azokat a dolgokat maradéktalanul "teljesíteni" amit leszületés előtt tervezünk-vállalunk.

2023. jún. 25. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim válasza:
67%
Meg csak nehezen. Könnyebb követni a megszokásainkat.
2023. jún. 25. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
52%

Akkor lehet,ha azokat az embereket, akik gátolnak,lehúznak,irigykednek,kihasználnak teljesen ki tudjuk iktatni az életből. De úgy,hogy találkozás se történjen ilyenekkel, bárki is legyen.

Na ez az,ami nehéz,szinte megvalósíthatatlan.

Nem hittem, addig,míg saját magam életén nem tapasztaltam.Már csak egy valaki van, aki akadályoz.

2023. jún. 25. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 vantel ***** válasza:
0%
Semmiben nincs változtatási lehetőség csak az illúziója.
2023. jún. 25. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 Szervizmérnök úr ***** válasza:
17%

Csak mi alakítjuk a sorsunkat.

Nekem több ponton is megvolt a választási lehetőségem.

Dönthettem volna másképp, akkor most más helyzet lenne.

Aki a magyar "születés" szó helyett az ocsmány "leszületés" szót használja, szektás buta lehet csak. Intelligens ember így nem beszél.

2023. jún. 25. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim válasza:

A SORS MEGVÁLTOZTATÁSA


Mi valószínű sorsnak a velünk történt események sorozatát nevezzük. Teljesen mindegy hogy, hogyan döntünk, mi történik velünk, az csak egy epizód lesz a történésekben. Tehát az a mi útunk, sorsunk. Amennyiben változtatni szeretnénk rajta, vissza kellene teleportálnunk a múltba, bizonyos dolgokat másként cselekedni, aztán az A1 verziónak az eredményét összehasonlítani az A2 végkifejletével.

Akkor megtudnánk, hogy tudtunk-e változtatni a sorsunkon, de ez a lehetőség még nem adatott meg.

Addig éljünk ebben a boldog tudatlanságban!

Ez a sorsunk!!!

2023. jún. 27. 05:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 Szervizmérnök úr ***** válasza:
27%
Mennyi temérdek marhaságot találnak ki egyesek. Pszichiátria, ennyi...
2023. jún. 27. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim válasza:
58%

Sztem a sorsa csak annak van, aki nem tudja irányítani az életét, teljesen a környezetére van utalva és mivel magát senki sem tudja hibáztatni ezért valamire rá kell fogni, hogy hát ez ezért van. ” Ez a sorsom.”


Aki tudatosan él és kontrolt tart az élete fölött az ilyenekkel mint ”sors” nem foglalkozik.

2023. jún. 27. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!