Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Kommunikált már valaki IGAZÁBÓ...

Kommunikált már valaki IGAZÁBÓL elhúnyt barátjával, családtagjával látón vagy bárkin keresztül?

Figyelt kérdés

Az elmúlt pár hónapban 5 ismerősömet veszítettem el,mindegyikük különböző balesetekben haltak meg.

Sajnos mind a TV-ben is szerepeltek,mert nem mindennapi dolgok vetettek véget életeiknek.


Egyikük a legjobb barátom volt,és ha valóban továbbél a lelke,talán lehetne vele valamilyen módon kommunikálni.

Álmomban többször megjelent azóta.


Egyáltalán látó az,aki "szellemekkel" beszél?


2010. okt. 13. 18:12
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Üdv.

14 vagyok, és pár hónapja néha rám tör a szomorúság, hogy a 42 éves anyukám már nem sokáig lesz velem. úgy érzem, hogy az a (remélem minimum) 40 év is olyan gyorsan elfog repülni, hogy nem fogom kibírni ha megtörténik.


Túlvilág? kiskoromban szentül hittem, hogy van, mostanra már kételkedem. Egyébként hívő vagyok, de nem annyira... Templomba nem sűrűn járok, nem gyónok... Nem szokásom imádkozni se. Néha azt gondolom h ha majd egyszer meghalok, akkor majd nem a mennyországba, társaságba kerülök, hanem egy légüres korom fekete galaxis méretű térben lebegve ,,élek" majd az örökkévalóságig. Ez elszomorít, ugyanis ez tényleg kibírhatatlan volna. De próbálok nem gondolni ezekre, és nem a mának élek, nem a holnapnak.

2010. okt. 31. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Mostohaapam halalanak ejszakajan szolt hozzam almomban. (Evekig nem beszeltunk, egyszer lattam halala elott 2-3 honappal...) Elmondta, mit tart szamomra a helyes lepeseknek, mit akart, hogy csinaljak az eletemmel, es teljesen eletszeru helyzetben mzutatkozott meg, ahogyan en ot szerettem.

Amikor felebredtem, legyintettem, hogy "ahh, hulye alom", aztan jott anyutol a telefon, hogy meghalt ejjel...

Tolem igy bucsuzott el, es tudom, hogy o is ott fog engem varni a halalos oramon, amikor atlepek az elok vilagabol a lelkek vilagaba.

Nem bolygatnam sosem, hiszen nagyjabol tudom, mit akart, es tartozom neki annyival, hogy legalabb megprobalom azt, amit mondott.

2010. nov. 3. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!