Ez lehet a karma?

Figyelt kérdés

Csak akkor olvasd tovább ha hiszel az ilyesmiben, egyéb esetben lapozz. Kösz-



Ha előző életemben figyelmetlenségből és felelőtlenségből tönkretettem valamit, ami az enyém volt és ez a dolog visszatért hozzám (nagy valószínűséggel az a dolog tért vissza hozzám szimbolikus, lelki értelemben mert egyszer, 2019-ben már elengedtem de visszakerült hozzám + a különleges energia, kötelék amit iránta érzek) a mostani életemben viszont úgy áll a helyzet hogy nagyon szeretném megtartani de elrontottam pár dolgot és lehet meg kell válnom tőle.

Ha esetleg most meg kell válnom tőle akkor ő most hová kerül lelki értelemben? Következő életemben is fogok vele találkozni szimbolikus értelemben vagy akkor ezzel a mostani helyzettel le is dolgoztam a karmát?

Nagyon szomorú leszek ha meg kell válnom tőle és sokat is fogok szenvedni.



2023. aug. 29. 19:46
A kérdező szavazást indított:
Igen, a karma pontosan így működik. Ha most ez így alakul akkor ledolgozod a közös karmát és következő életedben nem fogtok már találkozni.
Igen, a karma pontosan így működik. Következő életben is fogtok találkozni és akkor már jobban alakulnak a dolgaitok.
Nem karma
3 szavazat
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem értem a kérdést.
2023. aug. 29. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Ebből amit látok, hogy eddig nem tudtál valamit értékelni, ami igazából nagyon is neked való, és tenned kéne érte, figyelned kell.

Most már látod, hogy elveszíteni valamit amit ily értékes lehet neked, nem jó, és ezért tenni kell, és megélni, hogy akarod.


Nem a helyzet tanít. Nem a helyzet dolgozza le a karmát, hanem te. Neked kell dolgoznod, nem a történésnek ami veled történik( amit teremtettél magad köré).

2023. aug. 30. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
0%
Még mindig nem értem.
2023. aug. 30. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!