Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Mi lesz annak a lelkével aki...

Mi lesz annak a lelkével aki öngyilkos lesz? Még rosszabb életbe kell vissza születnie talán?

Figyelt kérdés
Nagyon nem az én világom ez, semmire nem vágyom jobban. Azt sem értem ha van isten és tényleg szeret akkor miért nem segít hogy jobb legyen. Nem jött be nekem ez az élet, de még annyi örömöm sincs mint másnak pl barátnő a mentális gondjaim miatt, plusz anyagilag is le vagyok gatyásodva. Semmi értelme erre már rájöttem csak szenvedek. Mindenképpen vissza dobják az öngyilkost ide egy még rosszabb életbe? Vagy pont ugyanilyenbe esetleg? Minden érdekelne részletesen. És olyat lehet hogy halálom után direkt nem kelek át. Inkább maradnék itt mint szellem az örökké valóságig, csak ne szülesek meg még egyszer. Nagyon félek ettől.

2023. aug. 28. 16:40
1 2 3 4
 1/34 Szervizmérnök úr ***** válasza:
24%

Ez nem erről szól.

Ha nem születik utódod, esélyed sem lesz, hogy a genetikai kódodnak legalább kis részlete meglássa a jövőt. Vagy mondjuk úgy, hogy egy kis darabkád.

Ilyen butaságok, hogy "lélekvándorlás", felejtsd el sürgősen!

Van egy szoftver a fejedben, ez elszáll a semmibe, amikor lehal a hardver.

Vége, se kép, se hang.

Örök sötétség.

Ne áltasd magad, én szóltam.

Egy életed van, mint egy hangyának, akit eltapostál.

Nem lesz több dobás.

2023. aug. 28. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 A kérdező kommentje:
Az nagyon jó lenne ha igazad lenne szerintem. Viszont ezeket a géneket felesleges tovább vinni, és ha akarnám se tudnám.
2023. aug. 28. 17:05
 3/34 anonim ***** válasza:
16%
Keress fel egy orvost!
2023. aug. 28. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 A kérdező kommentje:
Minek? Felesleges
2023. aug. 28. 17:14
 5/34 anonim ***** válasza:
18%
Ez csak egy hátráltató gondolat. Hidd el, segíteni fog. :)
2023. aug. 28. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
80%
Olvasd el a Lelkünk útja című könyvét annak a pszichiáternek aki az életek közötti létbe hipnotizált többezer! embert akik egymástól totál függetlenül ugyanazokat mondták. Választ kapsz a fenti kérdésedre is belőle!
2023. aug. 28. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
46%
Rengetegen érzik azt hogy ez nem az ő világuk,elhiheted,nagyon kicsi a valószínűsége annak hogy később jobb lesz.Nem,nem lesz jobb.Ha lenne tuti fájdalommentes módja az öngyilkosságnak,már lefeleződött volna a hazai népesség.Ha meg akarod tenni,én támogatlak.Meggyőződésem hogy rengeteg embernek kellene eltűnnie/meghalnia ahhoz hogy fajunk fennmaradjon,és a földet se nyírjuk ki.Aki idejön panaszkodni a gyakorira,annak mindig azt mondom hajrá,a legjobb amit tehetsz.
2023. aug. 28. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 A kérdező kommentje:
Ok csak kár hogy magára a kérdésre senki nem valaszol. Nem az ezotéria kategória ez?
2023. aug. 28. 19:15
 9/34 Grimfox ***** válasza:
69%
Az öngyilkosság elég komoly rossz karmát okoz. Nem elég, hogy az a rossz karma, amitől most szenvedsz megmarad, és épp olyan állapotban, amikor releváns, de még az öngyilkosság súlyos karmáját is ráhalmozod. Az öngyilkossághoz rengeteg erős, és negatív érzés kapcsolódik, amik alapján valaki megteszi. Ez "erős" rossz karmát eredményez. Ahogy a kérdésedben is szerepel, a következő élet sem lesz jobb a jelenleginél.
2023. aug. 28. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim válasza:
23%
Szellemkért kísért tovább az evilágon
2023. aug. 28. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!