Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Ha szimulációban élünk, akkor...

Ha szimulációban élünk, akkor mégsem élünk örökké?

Figyelt kérdés
Olvastam, hogy a Porthsmouthi egyetem vezető kvantumfizikusa a fizika legújabb törvényéből levezette, hogy egy szimulációban élünk. Akkor most borul minden spirituális elv? Mert ugye Tamagocsi a Lol játékba is csak egy karakter, de lehet tudatot programozni neki azt mégsem él
2023. okt. 16. 12:09
 1/9 anonim válasza:
32%
Ez az elmélet fel lett hypolva, nem bizonyítható, de menőnek hangzik. Ezért egy csomó celeb tudós ezt mondogatta a podcastekbe, mert ez hozza a nézettséget. Ha utána nézel akkor megtalálod a cikkeket, videókat amik lebuktatják
2023. okt. 16. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
45%

"a fizika legújabb törvényéből levezette"

. Mi ez a törvény?

2023. okt. 16. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
30%

Bizonyítva nincs ugyan, de vannak erre utaló jelek.

Pl. kvantumfizikai kutatások, egyes részecskéknek csak akkor van mozgása, ha megfigyeljük őket.

2023. okt. 16. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%
Ez ugyanolyan kamu mint a perui fából faragott ufó baba esete
2023. okt. 16. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Szimulációban élsz tehát még is örökké élsz.
2023. okt. 16. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Szervizmérnök úr ***** válasza:
21%

"Olvastam, hogy a Porthsmouthi egyetem vezető kvantumfizikusa a fizika legújabb törvényéből levezette, hogy egy szimulációban élünk."

Ez ebben a formában hazugság.

Még a város nevét sem sikerült leírni: Portsmouth, kisokos.

2023. okt. 16. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

És akkor mi van ha 1 és 0 programok vagyunk? Mint a MÁTRIX című filmbe…

Ez amúgy nem újkeletű elmélet. Semmi qantum okossag.

Az hogy kik és mik vagyunk egyáltalán nem számít. Lehetsz fekete-fehér; kicsi-nagy; homokos-hetero; élőlény-tárgy;ember-állat az hogy azt a létet hogy éled meg az számít.

És legalább itt nincs sok pixel hiba…

2023. okt. 17. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

8 Szerintem instant lepontoznak.


Én a sztorin akadtam ki. Ezer éves összeesküvés elmélet. Erre ilyen fiktív nevekkel próbálják újnak beállítani. Egy olyan elmélet ami legalább a 90es évek óta létezik. És pont a spirituális beállítottságú emberek között vannak, azok az okosok akik hisznek ebben.

2023. okt. 17. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem élünk szimulációban, max olyan értelemben, hogy az érzékelésünk korlátozott, és más élőlények van amiben sokkal többet érzékelnek. De attól még ez nem szimuláció, nem manipuláció, hanem egy fejlett létforma (ember).
2023. okt. 18. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!