Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Éreztétek már azt: hogy nem...

Éreztétek már azt: hogy nem vagytok ide valók, hogy az álmaitokban jobban érzitek magatok, hogy csak "kóboroltok" ebben a világban?

Figyelt kérdés

Régóta, mióta felébredtem nem érzem magam otthon ebben a világban. Nem érzem magaménak, nem mozgok benne otthonosan. Ügyetlen vagyok benne. Idegen az egész. Kívülről nézve - ha elvonatkoztatok - akkor szép: vallások, kultúrák, civilizációk, népek. Lányok, férfiak, épületek, szövegek, romok, tájak. De ez csak kívülről szép. Mikor már itt vagy és közelről nézed nem szép sőt csúnya.


Idegennek érzem magam itt. Más olyan könnyedén belesimul (ha látszólag is) az életbe. Nekem ez nem megy. Mint elefánt a porcelánboltban. Sokáig tartott míg elértem, hogy ne legyek ilyen. A külsőm se a legszebb.

Teljesen két világ vagyunk én és a földi élet.


Más érzi ezt? Vagy hasonlót?



2023. okt. 17. 07:52
 1/8 anonim ***** válasza:
24%

Az, hogy néha idegennek érezzük magunkat a világban vagy nem érezzük otthonosnak magunkat a környezetünkben, egy olyan érzés lehet, amely sok emberrel megtörténhet. Ezek az érzések személyes tapasztalatok, és sokféle okra vezethetők vissza. Néhány lehetséges ok közé tartozhatnak:


Kulturális különbségek: Az emberek különböző kultúrákból és háttérből származnak, és ezek a különbségek néha azt eredményezhetik, hogy valaki idegennek érzi magát egy adott környezetben.


Mentális egészség kérdései: A depresszió, a szorongás vagy más mentális egészségügyi problémák hatással lehetnek az önértékelésre és az önmagunkhoz való viszonyunkra.


Identitás és önkép: Az identitás és az önkép kialakulása és fejlődése egy komplex folyamat, és néha az ember úgy érezheti, hogy nincs összhangban önmagával vagy a világgal.


Környezeti stresszorok: Az aktuális élethelyzet, például munkahelyi stressz, párkapcsolati problémák vagy más környezeti tényezők is hatással lehetnek az érzéseidre.


Ezek az érzések átmenetiek is lehetnek, és változhatnak az élet különböző szakaszaiban. Az ilyen érzésekkel való megbirkózásra sokféle mód létezik, például személyes fejlődés, terápia, meditáció, vagy azzal való foglalkozás, ami örömet okoz, például művészet vagy hobbi.


Fontos megérteni, hogy az ilyen érzések egyéniek, és nem mindenki éli meg ugyanezt. Ha az érzéseid nehezen kezelhetők vagy hosszú ideje tartanak, fontos lehet szakember segítségét kérni. Az egyén pszichológiai vagy személyes életútja nagyban befolyásolja, hogyan éli meg és kezeli ezeket az érzéseket. Ha azonban úgy érzed, hogy ezek az érzések negatív hatással vannak az életedre, akkor érdemes lehet segítséget kérni egy pszichológustól vagy terapistól.

2023. okt. 17. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi a chat-gpt én is meg tudom kérdezni, de azért aranyos tőled! :-)
2023. okt. 17. 08:09
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Én az álmomban szoktam kóborolni, mintha tévelyegnék. De igen azok a tájak csodálatosak ahol járok.


A test amikor alszik a lélek kiszabadul.

2023. okt. 17. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Igen, de idővel az álom hasonlóan valós képet adott (a fizikai fájdalom nélkül) hogy ne tudja eldönteni hogy alszom e
2023. okt. 17. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Folyamatosan ezt erzem mar gyerkkorom ota mintha egy ufo lennék embertestben aki nem tudja hogy kell emberként élni
2023. okt. 19. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

“ mióta felébredtem”

Ez mit takar?

2023. okt. 19. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Èreztem. De ezen csak magad segìthetsz. Igazàn akkor fogsz felèbredni ha ezt elfigadva együtt tudsz vele èlni! Csak szàllj le egy kicsit!
2023. okt. 23. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

#6 ismét.

Ugye nem az ezoterikus okosok felebredesere gondolsz?

2023. okt. 29. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!