Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Hisztek az Álmaitokban?

Hisztek az Álmaitokban?

Figyelt kérdés
úgyértem nem volt még olyan érzésetek h elöre megálmodtátok azt h mi fog veletek történni?v ki fog meghalni?v katasztrófát?v valami szépet pl:gyerek v mittomén...Mondjuk nekem már volt egy párszor h megálmodtam azt a valamit és utána elfelejtem és amikor bekövetkezik ak jutott eszembe h hoppá és ezt már tudtam...
2010. jún. 9. 07:25
 1/9 anonim ***** válasza:

Ez így bő kérdés:)

Nos, nem hiszem, hogy minden álmom jelentene valamit, csupán akkor szoktam kielemezgetni őket, amikor előző este megkérem az őrangyalom, hogy küldjön segítséget egy kérdésben:)

Egyébként volt már olyan, hogy megálmodtam valamit, de ez mindenkivel előfordul:)

2010. jún. 9. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Kb három alkalommal volt már jósálmom, amik maradéktalanul be is teljesültek. Az a tapasztalatom, hogy ilyenkor az ember érzi, hogy ez valóságossá válik.

Egyébként a legtöbb álmom inkább olyan, mint egy színes, fantáziadús film. Szeretek álmodni, mert remekül elszórakoztatom magam. :)

Még annyit a végére, hogy az álmaidat, jelképeidet te magad tudod csak megfejteni, de nekem a jósálmaimat nem kellett elemezgetni, minden tökélesesen egyértelmű volt.

2010. jún. 9. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
kérlek szépn ez az érzés a de ja vu [dezsavu] érzés.amikor úgy érzed ez már egyszer megtörtént veled.ugye?
2010. jún. 10. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Van olyan is de az most más kérdés,én most erre voltam kiváncsi h volt-e már másnak is hasonló érzése és hisztek-e benne?persze nem betegesen, de néha- oda lehet figyelni bizonyos előjelekre szerintem...
2010. jún. 11. 07:22
 5/9 anonim válasza:

az öcsémnek már volt ilyen álma de nekem még nem de lehet mélyebb jelentése is az álmoknak.


amúgy ha leírod az ámokat vagy mi akkor le tudod ellenőrizni hogy csak olyan érzés mintha már megtörtént volna vagy megálmodtad volna vagy tényleg ezt már megálmodtad

2010. jún. 12. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Már volt ilyen pl megálmodtam h kivel fogok találkozni másnap pedig összetalálkoztam vele vagy hogy hányas lett a dolgozatom stb...
2010. jún. 12. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:

Velem már volt olyan, hogy azt álmodtam, hogy a szomszédom (aki 9 hónapos terhes volt) megszült, és másnap este jött a lánya, hogy elvitte a mentő, mert elfolyt a magzatvíz.

Vagy azt álmodtam, hogy egy jó ismerősöm terhes. Utánna 2-3 nappal szólt a férja, hogy van egy jó híre: kisbabájuk lesz.

2010. jún. 16. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 bencurio válasza:
Én legtöbbször hiszek, pontosabban gondolkodom az álmaimon. A családunknak van egy ősrégi Egyiptomi Álmoskönyve (100 éves is lehet)abban az álmok jelentése és "száma" benne van ( egyszer feladtuk lottón a számokat és 4-esünk lett!).Szerintem néha gondolkodjunk álmainkon.
2010. júl. 13. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

én nagyon kritikus vagyok, még a teljesen nyilvánvaló jósálmaimban sem hiszek, míg be nm teljesednek, akkor meg vigyorgok, de nagyon :D

a többit meg csak kiélvezem alvás közben

2010. júl. 13. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!