Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Mi a véleményetek az előző...

Mi a véleményetek az előző életről?

Figyelt kérdés

Szerintetek lehetséges, hogy létezett, már régebben is a lelketek? Miért? Ha igen, hogyan próbáltátok jobban megismerni az előző sorsotokat? Egy utaztatónak meg kell mondani, ha súlyosan depressziós vagy?


Illetve, ha valaki azt gondolja, hogy csupán badarság, az mi alapján gondolja ezt?

Nem szeretnék veszekedést szítani, de nagyon foglalkoztat a téma.


Előre is köszönöm a válaszokat!



2023. okt. 17. 16:40
 1/6 anonim ***** válasza:
19%

Az evolúció és biológia talaján gondolkodva nincs előző élet.

A lélek és egyéb misztikus cuccok alapján ez egy soha véget nem érő téma

2023. okt. 17. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
28%
Remélem a következő életemben én leszek az utolsó ember a Földön! Akkor legalább nem kell elviselnem a sok b*zi embert!
2023. okt. 17. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
77%

Hogy előző élet.


Az első kérdésnek nincs értelme.


Nem próbáltam jobban megismerni. Teljesen felesleges. Azon sem gondolkodok, mi volt 10 éves koromban, akkor előző élet is mindegy. Minden dolgom a jelenemben van, nincs szükségem a múltamra, hogy fejlődjek. Minden nálam van és lesz mindig.


Nem kell megmondani.

2023. okt. 17. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
Én a következőt láttam.
2023. okt. 17. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
67%
Nekem van róla elképzelésem, de nem hiszek azokban a vallási dogmákban, amiket ide szoktak írni róla Grimfoxék.
2023. okt. 22. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Mivel az én hitem szerint nincsenek előző életek így nem szoktam gondolkozni ezen de ha valaki az előző életéről mesél hogy szerinte ez és az lehetett, ilyen vagy olyan lehetett, hiszek neki.
2023. okt. 22. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!