Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a véleményed a falusi életről?

Mi a véleményed a falusi életről?

Figyelt kérdés

Tesz valamit a politika, hogy vonzóbb legyen a falusi élet? Laknál faluban?


Pl. Nógrád, Borsod, Szatmár, Békés, Hajdú-Bihar, Csongrád, Bács- Kiskun, Baranya , Heves, Szolnok, dél-Somogy megyei falvakban


2017. aug. 28. 16:13
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
91%
Felcsúton nagyon jó.
2017. aug. 28. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
93%
Felcsúton még a tehénbe is UPC van vezetve.
2017. aug. 28. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
96%

Szerintem a legideálisabb hely lakni egy nagyváros kertvárosa, vagy egy nagyváros agglomerációjában egy falu (de ez csak akkor, ha van autód).


De ezt leszámítva nem laknék faluban. A hagyományos falusi parasztélet SAJNOS már csak mutatóban van. Ha egy falu nem agglomeráció, vagy nincs valami csoda jó turizmusa, akkor nem véletlen hogy a fiatalok jó része menekül onnan.

2017. aug. 28. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
90%
A fiatalok jó része nem csak a falukból, de Magyarorszagról is menekül a fidesz nyújtotta jólét miatt.
2017. aug. 28. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
37%
Most ne fideszezz már itt a Jóisten áldjon meg. A kérdésre válaszolj vagy húzz innen.
2017. aug. 28. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
30%
Ott nem olyan jó,mint Felcsúton.😁 Polgármester aki egyben református lelkész,nem igazán jó vezető. Turizmus , infrastruktúra csak a közeli városban van .Minden baromi drága ,mindenki tud mindenkiről mindent.
2017. aug. 28. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Én szeretem, persze aligha lenne így, ha nem lenne "elérhető" közelségben a munkahelyem.
2017. aug. 28. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként a világ legjobb helye lehet lakhatás szempontjából egy falu ha nagyváros városok esetleg a főváros közelében van ahol van munka. Mert ugye csak ott érdemes lakni letelepedni ahol van munkalehetőség. Azért ilyen Borsod vagy Szabolcs és hasonló helyeket hanyagolnék. Én Bács-Kiskun északi részén lakom egy faluban. Mindig itt laktam. Sok a munkalehetőség így 60 kilóméterre a fővárostól. Mindíg is itt laktam nem is mennék innen sehova
2017. aug. 28. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
64%

Helyfüggő.


Ami távolabb esik mindentől és netalán még spékelve is van sok rejtett tartalékkal az nem igazán jó, máshol meg elfogadható.

2017. aug. 28. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Sokat számít a politikai irányultság. Rengeteg infrastrukturális beruházás valósulhat meg, ha kormánypárt közeli vezetőséget választ meg a falu lakossága.
2017. aug. 28. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!