Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Bodrogi Gyula halálközeli...

Bodrogi Gyula halálközeli élménye, igazólja a halál utáni létet?

Figyelt kérdés
Amikor egy tőzsgyökeres materialista, a kommunizmusban nevelkedett ateista mondja ezeket, hogy bizony ő is átment azon a halálközeli élményen, amin a sok ezotérikus akkor ez azért elgondolkodtató minimum? [link] [link]
2023. okt. 21. 10:31
A kérdező szavazást indított:
igen
nem
21 szavazat
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
25%

Igen,igazólja.


Vagy kigazolja?

2023. okt. 21. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
17%
Igen. Van Pokol is. Egyszer még fiatal koromban a balosokra szavaztam, és szidtam a Fideszt, és akkor volt egy súlyos balesetem, majdnem meghaltam, és a Pokolban voltam, azóta mindig a Fideszre szavazok, és soha nem szidom őket, mert nem szeretnék oda visszakerülni.
2023. okt. 21. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
74%
Inkább azt igazolja, hogy a klinikai halál állapotban is működnek az agy bizonyos funkciói.
2023. okt. 21. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
59%

Nem igazol semmit.


Egyébként milyen halálközeli élmény? Ezt mondja: "Aztán mentem le a lépcsőn, és én a többire már nem emlékszem, nem emlékszem semmire az egészből. Amikor legközelebb magamhoz tértem, már kórházban voltam."


Hol is van a túlvilág akkor?

2023. okt. 21. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
11%
Igen, igazolja.
2023. okt. 21. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
41%

"Lementem a lépcsőn, és én a többire már nem emlékszem,"


Más mi kellene még a hitetleneknek?? Ez egy teljesen korrekt és kimerítően részletes magyarázat. A halálközéi élmények világában ez egy kimondottan hiteles leírás.

2023. okt. 21. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 Szervizmérnök úr ***** válasza:
33%

Ez nem halálközeli élmény, nagyon butának kell lenni, ha valaki azt hiszi.

Halálközelinek szokták mondani, amikor már látod a nagy fényességet, de azt is csak az agy oxigénhiánya okozza, úgyhogy semmi különös. Akkor is, ha titokzatos "fénylény" beszél hozzád, szokásos hallucináció csak.

Ifjabb koromban kerékpárral fejreálltam, koppantam az aszfalton.

Én úgy érzékeltem, hogy rögtön pattantam is fel.

De akik körülöttem voltak, valameddig láttak elterülve.

Nekem az se kép, se hang, teljes kikapcsolás.

Ilyen lesz majd a vég is, a nagy semmi, én szóltam.

2023. okt. 21. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
21%
Jól van. Nekem mindegy, én szóltam. Csak aztán jön majd felétek a szarvasember, akkor nagyon megijedtek majd, de akkor már késő bánat lesz. Ezért kell templomba járni, és a keresztény kormányunkat tisztelni, hogy ettől megmeneküljünk.
2023. okt. 21. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
19%
Mert mindannyian Isten gyermekei vagyunk. Isten törődik a gyerekeivel. Minden apa törődik a gyerekeivel. De választhatjuk a rosszat is, a Sátánt, akkor valóban elveszünk. Térj meg, még nem késő. Amíg élsz, nem az
2023. okt. 21. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Tőzsgyökeres? Nem tősgyökerest akartál írni?

[link]

2023. okt. 22. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!