Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Sebestyén Balázs bevallotta...

Sebestyén Balázs bevallotta rengeteg traumái és lelki bajai vannak. Visszavezethetőek ezek a problémák a spirituális téveszmeire?

Figyelt kérdés
2023. okt. 27. 13:40
1 2 3 4 5
 11/49 anonim ***** válasza:
76%

Miért? A Peller Mariann mit tud a gazdag fantáziáján kívül, amiből 3 könyvet írt? A reggeli műsorba is csak bemegy, riheg-röhög az embereken (kívül vagy magában), aztán felmarkolja a zsét, szabadidejében meg előadja az "ezotéria nagyasszonyát", holott fingja sincs semmiről, csak egy kártyából meg ingából tud személyes következtetéseket levonni, amit a rajongó nagyközönség elé tár, hogy ettől érezhesse szupernek és bölcsnek! Másoktól kölcsönvett gondolatok. Nagyon lagymatag.


Balázzsal néha összeülnek, ott is megy a finom rivalizálás, ki tud többet, okoskodnak egymásnak, aztán mindegyik be van szarva.


Balázson legalább látszik, hogy mélyebb, letisztultabb gondolatokkal rendelkezik, hiába játssza kívül a hülye gyereket.

2023. okt. 27. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/49 anonim ***** válasza:
*hogy ettől érezhesse magát szupernek és bölcsnek!
2023. okt. 27. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/49 anonim ***** válasza:
74%

De milyen szinten siralmas hogy bàrmi is legyen az mindent szrnak látunk.

Ő az emberek szorakoztatásához ért,és ez a spirituális neki a hobbi,ennyi.

Ehhez intelligensnek kell lenni hogy megértsd hogy az életnek nem az a fő célja hogy dolgozz és aludj és ez egy végtelen körforgás.

2023. okt. 27. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/49 anonim ***** válasza:
13. Jól van Mariann, ne haragudj hogy megbántottalak! 8DDDD
2023. okt. 27. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/49 anonim ***** válasza:

Nem az a baj hogy szórakoztat, hanem hogy alaptalan higulmány fos amit képvisel és amit másokra erőltet. Ha kell, ha nem, ő mondja a csillagok állását még műsoridőben is. Ki kérte? A többiek csak röhögnek rajta belül.

A könyveit a vérfanok veszik, akik hisznek a dumájának.

2023. okt. 27. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/49 Szervizmérnök úr ***** válasza:
48%

13.

Csak én korábban azt hittem, hogy normális.

De mutass már a világon egy hiteles, kutató, elismert tudós vagy hasonló koponyát, aki ilyen okkult marhaságokhoz a nevét adná.

Ilyen nincs, ezek csak áltudományok, fantazmagóriák, buta vagy sérült gondolkodású emberek kitalációi.

2023. okt. 27. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/49 anonim ***** válasza:
100%
15. Mariannról beszéltem. Igen, a Balázs legalább szórakoztató, de bölcsebb is.
2023. okt. 27. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/49 anonim ***** válasza:
100%

16 - Erich von Däniken

HOPPÁCSKA, MEKKORA OWNED!

2023. okt. 27. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/49 anonim ***** válasza:
69%

Amit ő állít az nem azt jelenti ez úgy is van,ezt hányszor elis mondja.

Neki van egy véleménye(mint mindenkinek)és elmondja,ennyi.

Ne legyünk már ennyire fogykosak,tudjuk már mi a vélemény fogalma.

2023. okt. 27. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/49 anonim ***** válasza:
52%

Kedvcsináló térítés, csak azért mert kamerák előtt vannak, ők a legnagyobb PhD-k a témában, engem ez aggaszt! Ennyi erővel én is elmondhatnám a véleményemet zsíros összegekért a közönségnek, elmehetnék haknizni, csak én ugye nem vagyok médiaszemélyiség. Úgyis mindenki azt mond, amit akar, csak ők ugye még jobban megtehetik, ennyi a különbség! Az a lényeg hogy megkajáljad és vegyed a jegyeket, mert "szeretjük"!


https://www.youtube.com/watch?v=nZmfaV0GBrM

2023. okt. 27. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!