Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Sebestyén Balázs bevallotta...

Sebestyén Balázs bevallotta rengeteg traumái és lelki bajai vannak. Visszavezethetőek ezek a problémák a spirituális téveszmeire?

Figyelt kérdés
2023. okt. 27. 13:40
1 2 3 4 5
 31/49 anonim ***** válasza:
Mivel sajnálatos igaz történetemre lettem megrágalmazva alaptalanul, ezért kérem a mostani utóbbi kommentemet is törölni! Tegnap 13.34. Nem kérek rá választ és ejtem a témát, mert valaki újra bajt csinálna belőle!
dec. 4. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/49 Szervizmérnök úr ***** válasza:
55%

30: "Ő egy élő bizonyíték az okkultizmusra."


Az elmesélt történet nem bizonyíték "természetfeletti" erők létezésére. Magára az "okkultizmusra" sem volt soha, semmiféle bizonyíték. A tudomány és az emberi intelligencia mára túlhaladta az egész történetet:

[link]

dec. 4. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/49 anonim ***** válasza:

Ilyen szempontból lehet, hogy rosszul fejeztem ki magamat. Nyilván nincs olyan igazi bizonyíték. A rosszakarónk olyan ügyesen csinálta, hogy ellene semmi nem maradt. Valóban okkult dolgokra hivatkozva semmit sem tehetek. Én voltam hülye, hogy a megcsalós sztorit kitöröltem. Feljelenthettem volna érte, még 5 évben vagyunk. Exbarát pedig szintén letagadta, hogy volt ilyen. De őt más miatt lehetett meghurcolni.


Viszont ez egy ezotérikus-spirituális-reinkarnációs téma. Nem releváns idejönni és "hívőknek" beszólni vagy a "hívőket" bolondnak titulálni, mert jogosan balhé kerekedik. Pláne nyilvánosan.


Itt fejezzük be, mielőtt megint rossz vége lenne. Másik témakörben már mondtam kis fiatal csajnak, hogy feljelentem. Ő durvábbat tolt le...

A többiek folytassák a témát, ha akarják.

dec. 5. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/49 Szervizmérnök úr ***** válasza:

Feljelentéssel való fenyegetést, utasítgatást, megfélemlítési kísérletet kérem befejezni!

Egyáltalán nem hat meg, sőt kikérem magamnak, sőt...

Ezotéria témában lehet látni rengeteg névtelen, gúnyos, lenéző beszólogatást.

De valakiknek pont az én írásaim fájnak (igazság?), ami sokkal alaposabban megfogalmazott és nem olyan szintű.

Valakik pont az én szólásszabadságom szeretnék korlátozni, de milyen alapon?

Nem kell válaszolni!

dec. 5. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/49 anonim ***** válasza:
Mondatértelmezés... Lányt mondtam. :-)
dec. 5. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/49 Szervizmérnök úr ***** válasza:
55%
Hagyjuk már, nem erről beszéltem és ne nézz hülyének!
dec. 5. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/49 Timon-01 válasza:
100%
34/36: Loool! Ez kezd közröhej lenni. Vicces az ingyenadás, mindenesetre nyomtam a jelentést folyamatosan itt és máshol is. :-)
dec. 5. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/49 anonim ***** válasza:
100%

Betegek vagytok hogy veszekedésre meg ilyen hülyeségekre pazaroljátok az időtöket.

Semmi értelme az egésznek,a büdős életben nem fogtok élőben találkozni,nem mindegy akk kinek van igaza

dec. 5. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/49 Szervizmérnök úr ***** válasza:
42%

38.

Talán kicsit másképp állna a szád, ha téged akarna meghurcolni egy adott színvonalú valaki.


Ha megírnál precízen egy (több) tárgyilagos hozzászólást, ami azért valamennyi időbe is kerül, majd csak úgy eltűnik a semmibe, mert valaki nem bírja elviselni az igazságot.


Miközben én igyekeztem tartani a színvonalat, valaki lement egy alja szintre. Mikor láttam, hogy vannak bajok, már nem is szóltam inkább, csak kértem a szokásos intézkedést. Mivel ennek ez a normális módja.


Amikor látjuk, hogy nincs értelme valakivel tárgyalni, nincs más lehetőség, valaki más segítségében vagyunk kénytelenek bízni. Legfeljebb nem segítenek, vagy nem igazságos módon.


Még csak annyit sem írtam, hogy "beteg ember", ami legtöbb fórumon ugyebár tiltott, hogy te valakit betegnek nevezz. Félre ne értsd, engem nem zavarna, én már bizonyítottam az életben, ilyen ismeretlenek véleménye nem számít. De akkor nekem is legyen jogosultságom másokat ilyen szinten minősíteni!


Az milyen igazság, hogy neked szabad itt "betegezni", nekem meg kulturált hozzászólásaim törlik?


Gondolkozz, mielőtt beköpködsz valahová úgy, hogy fogalmad sincs semmiről.


Nyilván ezt is törölni kell, mert igazságot ne itt keress, vagy el kell felejteni az ilyen oldalt, ahol módszeresen megsértik mások igazságérzetét.

dec. 6. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/49 anonim ***** válasza:
Vagy nem így történt... El kéne gondolkodni a történteken, a hivatásos moderátorok döntésén, és javasolnék segítséget felkeresni. Ott volt az egyik kommentben: van baj fejben. Döntéshozók mégis másképpen döntöttek. Egyébként szabályba ütközik a moderátorok tevékenységét is nyíltan sérelmezni. Nyugodtan! :-)
dec. 8. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!