Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Sebestyén Balázs bevallotta...

Sebestyén Balázs bevallotta rengeteg traumái és lelki bajai vannak. Visszavezethetőek ezek a problémák a spirituális téveszmeire?

Figyelt kérdés
2023. okt. 27. 13:40
1 2 3 4 5
 21/49 anonim ***** válasza:
MOM Kult🥺🥺 Két ember beszélget, véleményt cserél a nagyközönség előtt jó pénzért, amiről nagy átlagban fingjuk sincs.
2023. okt. 27. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/49 anonim ***** válasza:
60%

Lehet utánuk csinálni,amennyi pénzt ő felszed egy beszélgetés alatt, itt a gyakori felhasználók 99,5% egy év alatt keres annyit kemény munkával.

Akinek van esze így csinálja,nem szenvedi szét az életét.

De nem lehet mindenki intelligens.

2023. okt. 27. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/49 anonim ***** válasza:
60%
Az is hülye, aki mások véleményére fizet. Akkor inkább szórakoztasson.
2023. okt. 27. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/49 anonim ***** válasza:
*mások ingatag véleményére
2023. okt. 27. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/49 anonim válasza:
55%

Nem igazán értem, miért pontozták le a 10-est, teljesen helytálló, amit írt. Balázs talán még Bochkornál is butább ember. Semmihez nem értő egyszerű emberek nem épp értelmiségi rajongókkal, mondhatnám úgy is, hogy proli celebek proli rajongókkal.

Balázs meg annyi ostobaságot összehordott az utóbbi időben, hogy csodálom, hogy van még, aki komolyan veszi: pálmaleves bohóckodás, az ukrán-orosz háborúval kapcsolatban is elképesztő hülyeségeket hordott össze, a transzneműkre adott nyilatkozata is eléggé logikátlan lett, most meg ez az interjú.

Ennek a csávónak maradni kéne a fingós poénoknál, az a szintje. Érettségije van amúgy?

Mondjuk egy ideális világban (Bochkorral együtt) a polcokat töltené fel egy hipermarketben.

Tehát Balázsnak nem traumái vannak sztem, egyszerűen csak buta és nem ért a reál dolgokhoz. Az ilyen embereknek marad a spiritualitás meg az ezo hülyeségek. Ha bejössz hozzánk, vagy programozó öcsémhez az irodába, nem nagyon fogsz találni hasonló dolgokban hívő embert.

2023. nov. 3. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/49 anonim ***** válasza:

Balázs azért nem hülye ember, azt lehet látni abból ahogy valaki beszél.

Az meg hogy valakinek csak érettségije van, vagy esetleg még az sincs, nem bizonyítja hogy hülye.


En magamat nem tartom annak, az iskolában egy bizonyos életkor után viszont nagyon rosszul teljesítettem, de erre megvan a magyarázat. Traumatizalt gyerekkor, iskolai bántalmazás, ADHD meg egyéb pszichés gondok bőven okozhatják hogy egy értelmes embernek ne menjen jól a tanulás meg az iskola…


Az viszont tényleg gaz a részéről hogy oltás konteós lett…

Abban hallgatni kellene az egyértelműen értelmes kompetens szakemberekre, itthon is van sok.

2023. nov. 3. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/49 anonim ***** válasza:
60%

Egyáltalán mi az, hogy spirituális téveszme??

Elmondom, hogy a spiritualitáshoz nyitottság és a nyitottsághoz magasabb intelligencia kell. Én istenhívő-szellemhívő spirituális és médium vagyok átlagon felüli IQ-val. Hogyan is van ez? Sőt: konkrétan katolikus párom kezdett hinni és gyakorolni az én irányomban.


Az intelligenciáról egyéb téveszmék is voltak itt a kommentek között. A tanulás és a képzettség nem arányos egyenesen a kialakult intelligenciával. Nekem átlagon felüli, de diploma helyett OKJ-m van. nyilván lett volna lehetőségem ilyen adottsággal, de teljesen lényegtelenek az okok most. Egy barátomnak pedig nincs érettségije, de kicsivel szintén átlag feletti az IQ-ja. (Együtt voltunk egy komplett személyiségvizsgálaton élőben.) Emellett ismerek több diplomást, aki csak átseggelte magát és életképtelenül síkhülye.

dec. 2. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/49 anonim ***** válasza:
60%

Oltáskonteós én is lehetek és pont spirituálisként is. Először: nekem tünetek nélkül és immunbetegség mellett rekordmagas ellenanyagot mutattak ki. Fel akarták használni a plazmámat, de immunbetegként nem is adhatok. Majd immunbetegként nem is szabadott volna oltást kapnom, de rákényszerítettek és rosszul lettem tőle. Szakorvosok megmondták, hogy tilos lett volna. A kormány konkrétan lejáratta magát a Covid-dal és erre is vannak spirituális elméletek.

Tehát ettől sem lesz Balázs hülye. Sőt: ellenkezőleg!

dec. 2. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/49 Szervizmérnök úr ***** válasza:
62%

27. Egyáltalán mi az, hogy spirituális téveszme??


[link]


A spiritualizmus múltbéli téveszme, ami gyakorlatilag a XX. századi tudományos és technikai fejlődéssel együtt vált egyre komolytalanabbá. Korábban a tudósok még igyekeztek komolyan venni, esélyt adni, megvizsgálni a lehetséges bizonyítékokat.

Mára oda jutottunk, hogy értelmes emberek szóra sem méltatnak ilyeneket. Attól még persze a lehetőség nyitva állna, ha bárki valami "ütős" bizonyítékkal állna elő.

Ma már szinte mindenhol akad egy kép- és hangrögzítő telefon, az internet nyilvánossága miatt pedig lehetetlen lenne eltitkolni egy igazi "szellemes" felfedezést.

De sehol semmi.

Ez már nem is fog visszafordulni a jövőben sem, miután szerintem bizonyíték soha nem is lesz. A semmire, paranoid, skizoid fantazmagóriákra hogyan is lenne? Hiába ülnek egyesek fordítva a lovon. Ahogy az emberiség tudása fejlődik, már csak egyre nevetségesebbé válnak az ilyen dolgok:


[link]

dec. 3. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/49 anonim ***** válasza:
100%

Akkor próbálj meg élettörténetemre tudományos magyarázatot.


Párom egyik pillanatról másikra őrült lett ellenem, paranoid skizofrén téveszméket gyártott, így ghosting-olt, korábbi rosszakarónkkal összepacsizott, ellopták tőlem egy barátomat is, együtt mocskolódtak, engem kiáltottak bolondnak, párom is széthordott engem, közben már amúgyis spirituális voltam, okkult körökből kerestem segítséget, persze sok kókler vert át 2 éven át, mégsem adtam fel, végül az évben két mágia mégis sikeres lett, időközben a rosszakaró másokat is szétszedett. Párom bűntudattal visszatért, a társasággal felrúgta a port, teljesen rendben van, összeköltöztünk. Azóta semmiféle tünete nincs, orvosilag-pszihológiailag ilyen váltás nem létezik, senki nem tudja tudománnyal kimagyarázni, nem található rajta semmi. Ő egy élő bizonyíték az okkultizmusra.

dec. 3. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!