Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Sebestyén Balázs bevallotta...

Sebestyén Balázs bevallotta rengeteg traumái és lelki bajai vannak. Visszavezethetőek ezek a problémák a spirituális téveszmeire?

Figyelt kérdés
2023. okt. 27. 13:40
1 2 3 4 5
 41/49 anonim ***** válasza:
Többen többször szóltunk, inaktiválást is hajtottak végre. Kell még egy? Legyen vége a bolond gyűlöletnek és az offnak - szerintem!
dec. 8. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/49 Szervizmérnök úr ***** válasza:

Ebből is látszik a téves valóságérzékelés. Nem én voltam "inaktiválva" (eszerint), hanem aki kivetkőzött magából és a normális fórumozással teljesen összeegyeztethetetlen kijelentéseket tett.

Én csak vártam a kért intézkedésre, mivel ez is bevett szokás, illetve elvárás, hogy nem kell már vitatkozni olyannal, aki súlyosan megsérti a normákat. Csak kivárni még bizonyára el kell neki tűnnie.

Tehát a 41. beírás (ma 12:39) megint provokatív, alkalmas az igazságérzet megsértésére, hiszen egyszerűen nem igaz, továbbá utasítgatni akar, rendszabályozni, egy arra méltatlan akárki.

dec. 8. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/49 anonim ***** válasza:
Öhm! Pontosan ott látszik... Privát üzenet ment a valóságról. Vita lezárva.
dec. 9. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/49 anonim ***** válasza:

Egyébként az egész abból indult ki, hogy csőlátású hitetlen eszme szerint az egész spiritualizmus pusztán elmebeteg téveszme. Ami így nem igaz. Egy belinkelt akármilyen oldal sem fog igazságot tenni. Csak azért sem lesz ez igaz, mert a tudomány nem tud hogyan hozzáállni. Én pontosan onnan látom a problémát, hogy még mai napig nagyon sok dolgot nem tud megmagyarázni. Az emberiség még mindig sok dologra keres kérdéseket. Az emberek pedig mindig is keresték az ok-okozat függvényeit.


Ennyi erővel lehetne bántani a keresztényeket is és rögtön nagyobb máglyarakás alakulna itt ki. Bár én sem szeretem az egyházat és erről ennyit. :-)


Egyébként vállalkozásban spirituális tanácsadó akartam lenni, csak nem hirdettem magamat és nem jött össze. Most pihentetem, mert sok gondom mellett anyagilag mégis kicsit jobban lettem és van főállásom. Igazából sok olyan rászorulót találtam, akiken megszorult a szívem és ingyen segítettem. Konkrétan segítettem. Csak itt a történethez hasonlóan nehéz megállapítani, hogy például két embernek hiába lenne dolga egymással és mégis mérlegelni kell. De eddigi beszámolók szerint helyesen segítettem, hogy kit kell elengedni és kit nem. Illetve nehezebb segítségért ajánlani szoktam másokat.


A történet pedig kívülről egy nehéz eset lehet azért, hogy valóban mi állhat a párkapcsolat hirtelen elvágásának hátterében. Ha tényleg a másik fél nem volt beszámítható, akkor-is két lehetőség áll fenn. Megmenteni vagy nem megmenteni. Első esetben vannak olyanok, akik ezt a felet kezdik bolondnak tekinteni. Ahogyan megtörtént és most utólag is megtörtént! Csőlátású tudomány-hívő nyilván azt mondja, hogy hagyja a francba. S ha ilyen irányba ment el a történet, akkor pláne még többen nézhetik annak. Ám el kell mondani, hogy fordult a kocka és bebizonyosodott. S a másik fél vallotta be, hogy ő viselkedett bolondként. De ha egyes szerint ebben természetfeletti irányultság volt, akkor kettejük közül ki marad bolond? Szerintem egyik sem. Nem válik attól bolonddá valaki, mert nem tudományhoz fordult és az egész történetre nincs racionális magyarázat azóta sem. Ilyenkor tanácsadás is nehéz - még spirituális hittel is. Meg a sok kókler között. Egyébként léteznek spirituális segítő szakemberek, akik nem büfészakon szerezték a papírjukat és nem hülyék. Csak nyitottak és nem nézik bolondnak az embereket.


Ami meg Balázst illeti: pontosan akkor látszódott normálisnak és egyben mégis tényleg fájdalmakkal telinek, mikor erről beszélt. Egyébként gyökérnek tartottam és pont itt villantotta meg magát pozitív irányba. Számomra értelmesen beszélt az emberi lélekről.

dec. 9. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/49 anonim ***** válasza:
Illetve meglátásom szerint a nyitottság és tisztánlátás bizonyos emberekben konkrétan el van zárva akármilyen okkal... Ezt lehet magyarázni tudományosan is, mentálisan is, lélek szerint is... Nyilván egyik szerint csak tudományos csőlátás tisztánlátás, míg a másik pont mást lát. Ebben igazság soha nem lesz, amíg Isten nem nyitja meg a világot. Illetve amíg hülye az emberiség bizonyos dolgokban, mert minden amiatt ilyen zavaros és azért vannak ellentétek.
dec. 9. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/49 Szervizmérnök úr ***** válasza:
57%

Fejezd már be a privát zaklatást és fenyegetőzést is, senki nem vesz téged komolyan, te normális vagy?

Ne válaszolj!

Ne válaszolj!

Ne válaszolj!

dec. 9. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/49 anonim ***** válasza:
Itt beszélgetés zajlana részünkről, köszönjük!
dec. 9. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/49 Szervizmérnök úr ***** válasza:

Itt most már kibontakozott az illető, egy szerencsétlen skizoid, több loginnal támadó, pszichiátriai eset. Szomorú, de attól még a fórumozás írott és/vagy íratlan szabályait be kellene tartani!

Tudnám a megoldást, bármennyire sajnálatos, de ilyet nem lenne szabadna engedni, egyáltalán.

dec. 9. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/49 anonim válasza:
Amiket művelt anno a viva tévén nem csoda.
febr. 29. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!