Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Ha endometriózosban szenvedek,...

Ha endometriózosban szenvedek, ami miatt nem lehet gyerekem, akkor elképzelhető, hogy előző életemben sok rosszat tettem és most pont azt kapom, amit megérdemlek?

Figyelt kérdés
Logikusan hangzik, nemde?
2023. okt. 28. 15:58
 1/9 anonim ***** válasza:
91%
Nem.
2023. okt. 28. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Elég lesz már mára a trollkodásból. Pihenj is az őszi szünetben.
2023. okt. 28. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Mirōl beszélsz? Én csak feltettem egy kérdést a reinkarnációval kapcsolatban.
2023. okt. 28. 16:05
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Tudd, hogy itt mi szeretünk tégedet. Nyugodj békébe!
2023. okt. 28. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Tudom, tudom!
2023. okt. 28. 17:44
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Múltkor még azt írtad másnak, hogy örüljön, ha nem lehet gyereke. Honnan jön, hogy ez büntetés lenne?
2023. okt. 28. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
6 - De ő nem örült neki, tehát nyilvánvalóan nem jutalom.
2023. okt. 29. 07:23
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűbb, hogy a jelen életben szerzett lelki sérüléseid okozhatják (nem biztos, látatlanban nem lehet megmondani, de nagyon sok esetben így van). Elsősorban nőiséggel kapcsolatos dolgokat érdemes keresgélni, apával, családon belüli női szerepekkel kapcsolatban, és ezeket oldani.
2023. okt. 29. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ebben a világban nem létezik olyan, hogy bűn, a jó és rossz viszonyfogalmak, csak hasznos tapasztalat létezik. Ebből következik, hogy nem létezik életek között átívelő büntetés sem, még akkor sem, ha úgy érzed, mindezek csupán a mostani megtapasztalásod szükséges kellékei.
2023. okt. 30. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!