Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Hogy van ez a karma dolog?

Hogy van ez a karma dolog?

Figyelt kérdés

Ha valaki rosszat tesz a másikkal, gyakran rámondják, hogy majd a karma elintézi.

Például ha megcsalnak vagy szándékosan valami nagyon rosszat tesznek velünk úgy, hogy elvileg meg sem érdemeljük, nem tudjuk miért kaptuk és ilyenkor mondjuk, hogy majd a karma elintézi. Na de mi van, ha éppen mi kaptunk vissza valamit, akár olyat amit előző életünkben tettünk? Ha esetleg megbosszuljuk, akkor az úgyis rajtunk csattan majd megint, nem?



márc. 26. 07:53
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Eleve azért semmi értelme nincs a Karma elméletnek, mert ha a következő életedben kapod vissza amit tettél vagy jót vagy rosszat akkor abból már úgysem érzel semmit. Ennek akkor lenne értelme ha még ebben az életedben visszakapnád, de amint látjuk ez nem így van…



Én is érzem, hogy van nagyon durván kirívóan rossz karmám. Én szenvedek miatta nem azok akik az előző életemben ezeket összeszedték


Fck Logic

márc. 26. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
71%
Előző életekre lebontva amit már egyszer leírtam. Este részegen összetörsz egy tányért és lefekszel aludni. Reggel felébredsz és másnaposan nem érted hogy mit keres az összetört tányér a konyhában. Tehát ezt az életedet már az összetört tányérral folytatod, amit az előző életedben törtél össze.
márc. 26. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
45%

12 és mi a tököm értelme van ag egész karma rendszernek, a jó karmanak, rossz karmanak, ha semmit nem érzel már majd a következő életedben?

Ez a tanyeros példa nagyon rossz, már ne haragudj

Engem az nem érdekel hogy akik nekem ártottak, ok majd a következő életünkben fognak szenvedni emiatt

Ezért is hiszek a bosszúban


Sőt kellene lennie egy ilyen szolgáltatásnak, ahol meg tudsz rendelni bosszút, ha neked nincs rá lehetőséged… sajnos nekem sincs szinte semmi


Az egész rendszer bugyuta és logikátlan

Ahogy mondtam fck Logic

márc. 26. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
28%
Nincs karma ilyen egyszerű
márc. 26. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
0%
A karma létezését semmi sem támasztja alá, csupán az emberek igazságosság iránti vágya tartja életben.
márc. 27. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Lehetne már egy gyakori kérdések gyakori kérdés funkciója, mert ezt kb. minden nap megkérdezi valaki.
márc. 30. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!