Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Mi lehettem előző életemben,...

Mi lehettem előző életemben, hogyan deríthetem ki?

Figyelt kérdés
Lány vagyok, érzékeny típus, könnyen létesítek kapcsolatot az emberekkel, makacs, víziszonyos, okos, orvos szeretnék lenni. Ha el akarok érni valamit, akkor azt meg is valósítom, megvan a saját elképzelésem az emberekről.
2010. okt. 26. 18:42
1 2
 1/13 anonim válasza:
2010. okt. 26. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Jaj, nehogy higgy már ezeknek a netes hülyeségeknek :P


Kedves Kérdező! Tegyük fel, hogy volt előző életed. Nem gondoltál még rá, hogy oka van annak, amiért nem emlékszünk?


Képzeld el, hogy visszahipnotizálnak, és azt látod, azt éled át, hogy te vagy a texasi láncfűrészes vagy Hitler. Esetleg visszaemlékszel az előző életedbeli lányodra, akit imádtál, de tudod azt is, hogy többé nem láthatod, amíg csak élsz... ezeket hogy dolgoznád fel?

2010. okt. 26. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Második: Az szörnyű lenne, de tudni szeretném, hogy milyen feladatokat hagytam hátra az előző életemben.
2010. okt. 26. 19:47
 4/13 anonim válasza:

akkor inkább ez: [link]

(előző netes ajánló)

2010. okt. 26. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Ha tényleg szeretnéd tudni, hogy milyen feladataid vannak hátra, akkor azt most is megtudhatod...

aki hisz az ilyenekbe, az tudja jól, hogy csak az ember szelleme/elméje/lelke/tudata számít...ehhez viszont egyetlen dolog társul...mégpedig a jellem...:)

A mérce adott...tiszta önzetlen szeretet...Az, hogy mit kell az erényekből magadra végy, azt egy horoszkóp az aszcendenssel, egy pszichológiai elemzés(személyiségteszt), egy IQ, EQ, SQ teszt és a tanítás elolvasása is megteszi, ohh és a Magyar Értelmező Kéziszótár tud még sokat nyújtani, a tulajdonságok és szavak jelentései miatt. :)


üdv és sok sikert

25/F

LastOne.Left

2010. okt. 26. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy LastOne.Left mondta, ehhez nem kell visszaemlékezned, fényt deríthetsz rá most is.

Például mivel vannak problémáid az életedben? Ha hiszel a karmában, tudod, hogy úgyis eléd kerülnek a befejezetlen feladataid, akár keresed őket, akár nem. Tehát ezen kár agyalni - egyszerűen próbálj meg jó ember lenni.

Ez a legkönnyebb út a karmaoldáshoz: lásd a szíveddel a dolgokat, ne mások véleményével.

2010. okt. 26. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
0%

Birka.


Remélem, ha valaha orvos leszel, azért még fogsz tudni normálisan gyógyítani. Nem fogsz valakit azzal büntetni, hogy megtagadsz tőle egy kezelést, vagy csak a gyengébb kezelést adod neki - mondjuk, mert szerinted bűnös életet él.

2010. okt. 26. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Meditalj es ne hallgass a sok hulyere akik unalmukba ide beirkalnak.
2010. okt. 27. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:

Bocsi de nincs előző élet csak ez az egy életed van nem lesz több és ez az életed örök!!

Bármilyen hihetetlen is :)

2010. okt. 30. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
cccc szted
2010. nov. 3. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!