Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Miért ebbe a testbe születtem?

Miért ebbe a testbe születtem?

Figyelt kérdés
2011. jan. 28. 23:40
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

11:20-as, tényleg nem bántásból kérdem, de neked van valami testi problémád (fogyatékosság, akármi)?

Mert én úgy gondolom, hogy nincs és pont emiatt vélek egy kis rózsaszín ködöt felfedezni a gondolataidon. Hidd el, akinek van valami testi fogyatékossága, az általában tudatában is van ennek és nem feltétlenül tud csak az ÉLETnek örülni. Igenis vannak olyan negatívumai a saját életének, amiket egy ép ember fel sem tud fogni. Csak mi, ép emberek gondoljuk azt, hogy ha látunk egy fogyatékkal élőt mosolyogni, hogy az hú de boldog a fogyatéka ellenére.

2011. febr. 2. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

ma 00:04-nek

11.20 vagyok

Hogy válaszoljak a kérdésedre.Igen van testi fogyatékosságom,mégpedig,hogy erősen halláskárosult vagyok.Ennek köszönhetem,hogy pár éve súlyos autóbalesetet szenvedtem,és hál istenek nem bénultam le,de ma erősen sántítok is..

Tudod akiinek van egy kis testi fogyatékossága az ár nem kap olyan esélyeket mint egy egészséges ember. Nagyon sok munkahelyre a hallásom miatt nem vesznek fel,és elhiheted,hogy ének tanárnak,vagy olyan munkára jelentkeztem ahol fontos lenne a tökéletes hallás..De nem csak az a hátrány,hogy nem kapok munkát..A hallásom miatt nem tudok nyelveket tanulni,mert képtelen vagyok meghallani bizonyos szavakat..A sántaságom miatt úgy szintén hátrányba kerültem,mert már ez is hátrány..Nem elég gyors,nem elég fitt stb..De tudok örülni az életnek,mert azt szoktam mondani,hogy lehetett volna ennél rosszabb is..Én legalább látok,Én legalább sétálok,még ha sántítva is..Igen ,vannak akadályok,és bosszúságok,de vannak apró dolgok az életben aminek nagyon tudok örülni...

Gondolom a kérdezőnek szerelmi gondja van,vagy családi gondja..Mert akinek testi fogyatékossága van az másképp értékeli az életet..(sok testi fogyatékos ismerősöm,barátom van..)

2011. febr. 2. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Javítok* NEM énektanárnak vagy olyan állásra jelentkeztem ahol kell az abszolút hallás..
2011. febr. 2. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Azért mert a jó Isten ezt a testet öltötte rád!!

Ennek inkább örülnöd kéne!

2011. febr. 4. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Mert ahova leszülettél, ott van feladatod..
2011. febr. 7. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%
Mert jól kib.aszott veled a természet!
2011. febr. 9. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!