Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Van olyan, hogy a mostani...

Van olyan, hogy a mostani életünk előtt volt még egy, csak mi nem emlékszünk rá?

Figyelt kérdés
2011. márc. 7. 14:07
1 2
 1/19 anonim válasza:
100%
Mivel nem emlékszünk rá, ezért ez a kérdés megválaszolatlan. Akik könyveket, cikkeket írnak arról, hogy előző életünk is volt, azok is csak meggyőződéssel rendelkeznek erről és nem tuti tényekkel.
2011. márc. 7. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim válasza:
100%
Erről is szól többek között a lélekvándorlás...
2011. márc. 7. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Ezt mindenki máshogy gondolja,mivel senki nem emlékszik rá biztosan,de én a korregressziós hipnózis végett elhiszem,hogy létezik..sok könyvet olvastam már erről, és szerintem nem hülyeség..Sött, számomra ezek tények..
2011. márc. 7. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Csak azért kérdeztem, mert sokszor bevillan egy kép, amin egy más lány van, és nem ismerem, de tök olyan mintha én lennék... érdekes.
2011. márc. 7. 14:52
 5/19 A kérdező kommentje:
amúgy köszi a kommenteket.:)
2011. márc. 7. 14:53
 6/19 anonim ***** válasza:

van olyan mert egy ismerősöm képes olyanokra h olyat csinál veled h transzba v mibe esel és a lelked megmondja h mi voltál de mindig csak 1 életedet mond meg egyszerre. vagyis látod magad előtt h mi voltál és ujra átélad annak az életednek a halálát. haver csaj arab táncosnő volt 1szer akit elraboltak és mikor elmenekült leszúrták.

a lelked állandó csak a testeket váltogatja. soksok érdekes és furcsa dolog létezik :)

2011. márc. 7. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

14.55 vok mégmindig

én pl az egyik olasz maffia főnök fia voltam az 1900 as években

2011. márc. 7. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
xD :)
2011. márc. 7. 15:01
 9/19 anonim ***** válasza:

Az emberi agy nagyon könnyen összerak teljesen valódinak tűnő "emlékeket". Végeztek ilyen kísérletet: hipnózisban csak annyit mondtak egy lánynak, hogy kiskorában elveszett egy áruházban.

a 4. hipnózis alkalmával a lány már részletesen leírta, az áruházat, hogy mit csinált, hogyan félt, és azt a nénit is, aki megtalálta és hazavitte a szüleihez.


Soha nem veszett el áruházban.

2011. márc. 8. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 homo ludensz ***** válasza:
100%
Vissza lehet valakit vinni egy előző életébe ez számomra nem kérdés csak az a kérdés hogy ez az illető javát fogja e szolgálni azt követően. A Teremtő( vagy ki hogyan nevezi) bölcsen elrendezte hogy jótékony feledés fedje az előző életeket. Gondoljátok el hogy milyen óriási lelki terhet kellene cipelnünk a mostani életünk során ha feltornyosulnának azok az életfeladatok s kudarcok melyeket nem sikerült eddig megoldanunk. Vajon hasznunkra válna ha leszületésünkkor már tudnánk hogy ezt és ezt megint nem tudom majd megoldani?
2011. márc. 10. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!