Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Miért várom még mindig 5 év...

Miért várom még mindig 5 év után is a halott férjem haza?

Figyelt kérdés
35 voltam mikor meghalt.A belsőm szereti még nagyon és nem tudom mással el képzelni az életem. Ez szerintetek normális dolog?
2011. márc. 20. 16:00
1 2
 11/18 tetris ***** válasza:
100%

Nyugodtan keress magadnak egy új társat. Biztosan ő se úgy értette, hogy egész életedben őt gyászold. Ha igazán szeretett téged, akkor azt akarná, hogy boldog legyél. Talán nem fogalmazott elég szerencsésen, de ez az élet legutolsó szakaszában érthető.

Mostmár merjél boldog lenni! Mostmár szabad!

2011. márc. 21. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm az utolsónak a szavait.
2011. márc. 21. 13:31
 13/18 anonim ***** válasza:

"Mielőtt meg halt azt mondta,ha már ő nem lesz mindig emlékezzem és reméli senkit nem fogok úgy szeretni mint őt."

Ezért nem tudod elengedni Őt, mert árulásnak éreznéd, ha túljutnál a gyászon, és lezárnád a kapcsolatotokat. Mert -szerintem- úgy érzed, hogy az Ő utolsó akaratát vennéd semmibe, ha új életet kezdenél.


Ez is arra vall, hogy mennyire szeretted. DE, önmagadat is szeretned kell, Ő már nincs sajnos, de hidd el, nem csalod meg az emlékét, ha megpróbálsz boldog lenni. Nem rögtön másvalakivel, hanem először önmagadban, aztán ha jön egy társ, akkor vele.


Szerintem Te nagyon tudsz szeretni, de önmagadat is szeresd, ne csak másokat. Szabad Neked boldognak lenni, nem árulod el ezzel a volt szerelmedet.

2011. márc. 21. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó!

Nagyon igazad van,de ha megpróbálok néha felejteni mindig a gyerekeimről eszembe jut és ez már megint kárba veszett gondolat volt.Próbálok mással kapcsolatot, de legbelül,az motoszkál, hogyan is kezdjem újra ennyi idő után.Ez a legnehezebb.

2011. márc. 22. 12:49
 15/18 anonim ***** válasza:

Szia!

Utolsó hozzászóló vagyok. Szerintem először magaddal kerülj egyensúlyba, magadban találd meg a harmóniát. Ha megtalálod, akkor már képes leszel új kapcsolatot létesíteni.

De először is túl kell jutnod a férjed elvesztésén. Gondolom, sokan mondják, hogy eltelt már öt év és túl kellene jutnod rajta, de ez nem így működik. A felejtés nem így működik, nem lehet kierőszakolni, sem siettetni. Neked még fáj ez, fogadd el, és ne tagadd le az érzéseidet magad előtt.


Ha elfogadod és újra esetleg megéled ezt a fájdalmat, az rossz lesz, és valóban fájni fog, de utána hidd el, hogy lassan múlni kezd majd a fájdalom, és egy napon jobb lesz. Biztos, hogy jobb lesz!


És utána jöhet az új kapcsolat, de addig, amíg a lelkedben jóformán gyászolsz, addig nincs helye benned az újnak.


Higgy nekem, jobb lesz, mert tudom, hogy mit beszélek. Én egy nagyon durva szakítást éltem meg, akkora csalódás volt, hogy tényleg úgy éreztem, hogy belehalok. Ő nem halt meg ugyan, de eltűnt az életemből, és ugyanúgy hiányzott, mint Neked a férjed.


Mondták nekem is, hogy kezdjek új kapcsolatba, de nem ment, amíg meg nem gyászoltam ezt a kapcsolatot. Annyira rossz volt, hogy hihetetlen, de lassan-lassan javultam, és túltettem magam rajta, és most már jól vagyok.


Neked is sikerülni fog! Biztos vagyok benne!

2011. márc. 22. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm és megfogadom tanácsod.
2011. márc. 23. 20:36
 17/18 Girlnextdor válasza:
nagymamam 45korul volt amikor a nagyfater meghalt, meg 73evesen is(halalaig) mindig varta haza a nagyfatert es mindig olyan szepen es szeretettel beszelt rola mintha csak kirandulni ment volna az oreg es barmikor haza johetne. Bar belenyugodott, hogy mar nem jon vissza tobbe azert szerintem a lelke melyen mindig is nagyon hianyzott neki. Ez egy nagyon tisztelendo dolog, hogy ennyire szeretted a ferjed, nagyon sajnalom, hogy meghalt, reszvetem es remelem egyszer tul tudod majd magad tenni rajta de az biztos, hogy az o helyebe nem lephet senki, johet mas de az mar nem olyan lesz.Fel a fejjel
2011. ápr. 17. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Szerintem csak egy új kapcsolatban nem gondolkodik valaki a régin.

Olyan nincs hogy harmóniába kerülhet önmagával, ha rá sem nyitják az ajtót és magányosnak érzi magát.

Ha harmóniába kerül, akkor qurvára már nem is akar ismerkedni az ember, minek.

, ha olyna qurva jól érzi magát.

Gyerekkel meg ki a f.asznak kell az özvegy még az elvált sem kell sehová.

2011. ápr. 17. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!