Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Ha létezik "halál utáni...

Ha létezik "halál utáni élet", ott találkozhatom elhunyt kiskutyámmal is? Vagy Ők máshova mennek? Ha lehet, poénostól mentes válaszokat szeretnék.

Figyelt kérdés
2011. jún. 11. 21:34
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
4%
Hát de tényleg, hogy lehet ilyet banálisat kérdezni? Talán unatkozik a kérdező? :D
2011. jún. 20. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
szerintem a menny biztos hogy nem létezik,,mert oda nemcsak a keresztények jutnak, de a kereszténység sem mindig volt, akkor elötte senki se volt keresztény és ők se jutottak be, de az jó is mert nincsenek olyan sokan szóval találkozhatsz vele, ha kutyád is keresztény xD ...na jó fogalmam sincs, elég nagy hülyeség amit mondtam:S
2011. jún. 20. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
43%

22:11

te egy hatalmas bangó vagy a javából. És írtóra buta is. Hogy állithatsz valamit amiről lilád sincs te bunkó f@szfej?

2011. jún. 25. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm az utolsó válaszolónak.Egyetértek!
2011. jún. 25. 13:34
 15/20 anonim ***** válasza:

00:24

neked nem mindegy , hogy unatkozike a kérdező vagy nem?? Ha tudsz válaszolj ha meg bunkó hozzá klikk más oldalra. Ennyi te kis banális matrona.

2011. jún. 25. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
A**szerint mindennek van lelke és fejlődik. Halál után új életet kezd magasabb szinten és így tovább. A lélek szerintük az egyetemes energiával van kapcsolatban, így a lélekvándorlás időben és térben kötetlenül mehet végbe, így kerülhet a lélek másik korba, másik bolygóra, másik lénybe. De a lélek dolgot minden vallás máshogy értelmezi, van, ahol a lelkek halál után összegyűlnek ezért-azért, van, ahol simán örök nyugalomra lel, van, ahol vándorol és van, amelyikben nincs is. Szóval lehet válogatni :D

** A védjegy jogtulajdonosa nem járult hozzá a szó használatához.
2011. jún. 28. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Bocs, de a kérdés banális és ez a helyes válasz. Ha annyira felizgat ez, akkor klikk másik oldal.
2011. jún. 28. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

Szia!

Nincs kizárva annak a lehetősége, hogy van halál utáni élet. Minden olyan dolognak a létezésében, aminek a nem létezése nincs bizonyítva értelemszerűen lehet hinni. Ha pedig egyszer valaki hisz benne, sőt elég sokan hisznek a túlvilági létben, akkor nem lehetetlen, hogy valóban létezik. Tehát tulajdonképpen találkozhatsz az elhunyt kiskutyáddal.


18L

2011. jún. 29. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 1gabi válasza:
Próbáld ki, de légyszi a tapasztalatod tedd ide ki: http://www.gyakorikerdesek.hu/ezoteria__reinkarnacio-es-karm.. Mert nagyon kíváncsiak vagyunk mi is a kérdésedre a válasz.
2012. nov. 8. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 nori79 válasza:
94%

Létezik és találkozhatsz vele, sőt azt sem kell megvárnod, hogy meghalj. Engem is annyira elkeserített, amikor a kiskutyámat elütötték, hogy mindig azon rágódtam, hogy ugyan most mi lehet szegénykémmel, de főként elalvás előtt.

Aztán egyszercsak lett egy olyan éber-álmom, mint a látomások, aztán láttam a nagyszüleimet, de csak azokat, akiket szerettem, és távolabb az ő házuktól egy végtelennek tűnő réten játszott, hancúrozott egy csapat kutya, köztük az enyém is, és több ismerős már halott kutyám. Mind ott voltak, én láttam őket, de ők nem láthattak engem.

Annyira úgy éreztem, hogy közel van a mi mostani életterünkhöz az övék, hogy még most is biztos vagyok benne, hogy az övéké a hozzánk legközelebbi dimenzió.

Ha valóban érdekel, hol a kiskutyád, este elalvás előtt gondolj rá, képzeld élethűen magad elé, és így aludj el.

Ez az agynak olyan, mint a program a számítógépnek.

Remélem megírod, ha sikerült... meg fogsz nyugodni, hogy újra látod őt élni.

2013. dec. 24. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!