Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Volt már köztetek valaki...

Volt már köztetek valaki reinkarnációs utazáson?

Figyelt kérdés
Aki volt,elmeséli a "történetét" ? :)
2011. júl. 26. 20:23
 1/7 anonim ***** válasza:
63%
Meghaltam, megszülettem.
2011. júl. 26. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
82%

egyik előző életemben egy férfi voltam, aki megölte az egyetlen barátjának a gyermekét, majd öngyilkos lett.

egy másikban nem jöttem össze a szerelmemmel, mert nem volt módun együtt élni a szegénység miatt.egy öreg, jómódúhoz mntem hozzá. rájött, h találkozom még a régi pasimmal, és vert.

mindkét esetben láttam a halálom, és nagyon sokat segített mindkét utazás.

2011. júl. 26. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Azt is írjátok már le legyetek szívesek mi volt az ami álltal képesek voltatok a reinkarnációs utazásra ( nadis utaztatás,hipnozis stb..).
2011. júl. 27. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
klassz
2011. júl. 27. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
2.: nadis utaztatás volt.
2011. júl. 27. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 üreginyul ***** válasza:
52%

Hey Dudes!

Épp ilyet szervezek a frissen alapult utazási irodámmal.

A mottónk: "Egyszer élünk!"

Nem kerül sokba... Na, kit érdekel? :D

2011. aug. 25. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
15%

Háát... előző életemben kirobbantottam a II. világháborút. Először megegyeztünk a Sztálinnal hogy elfoglaljuk Lengyelorszgot és meg is tettük. Utána megtámadtam Dániát és Norvégiát, majd elfoglaltam Párizst. Aztán megtámadtam Angliát, bombáztuk Londont, de nem sikerült elfoglalni. Aztán segíttetem a Mussolininek Afrikában de EL-Amein-nél csúnyán kikaptunk.

Barbarossa tervet - már 1941. február 4-én jóváhagytam. 1941. szeptember 30-án megkezdtük a Moszkva elleni támadást. Majd 1943. februárban Sztálingrádnál megadtuk magunkat. 1943 júliusában Kurszk közelében csúnya vereséget szenvedtünk. Április 10-én Hannovert, 17-én Nürnberget elvesztettük. A Vörös Hadsereg bevonult Berlinbe, a világháborút elvesztettük.

1945 április 30-án délután 15:30-kor öngyilkosságot követettem el. Ezután a Németországi vezetőség napokon belül letette a fegyvert a szövetségesek előtt.

2011. aug. 25. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!