Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Hogy lehet h reinkarnációs...

Hogy lehet h reinkarnációs utazás során a jelenbe maradsz?

Figyelt kérdés
Én olyan helyzetet láttam magam elött amit meg sem éltem ,viszont biztos h a jelen életemben voltam.Olyan volt mintha csak képzelödtem volna.
2011. jan. 5. 17:56
 1/8 anonim válasza:
19%
Kevesebbet igyál akkor, és a jelenben maradsz....
2011. jan. 5. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
28%
XD
2011. jan. 5. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
22%
Király lehetett az a psylocibin trip!
2011. jan. 5. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Biztos nem történt meg? Mennyi ideje volt a történés? Én most készülök jelen életembe utazni, nagyon érdekel a téma...Bocs, h nem a kérdésedre válaszoltam...
2011. jan. 6. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
biztos, hasonló szituba már voltam , de ebben nem . Egy idő után meg már az utaztató vette át az irányítást.
2011. jan. 6. 19:41
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Nekem rendszeresen van ilyen, és szinte mindig be is következik, és akkor eszmélek rá, hogy tulajdonképpen már ezt megcsináltam. Furán hangzik, de ezek a megérzések miatt kezdtem el utánna nézni az idővel kapcsolatos feltevéseknek. Ennek az egyik oka lehet, hogy tulajdonképpen egyszerre élünk... nincs is mult jelen jövő csak mi nem vagyunk még képesek ezt felfogni. És most nyugodtan lehet kiröhögni a többieknek és lepontozni vagy amit akartok... DE van ilyen, és senkinek nem kívánom azt se mikor egy vadidegen szembe jön veled, és tudod hogy mikor fogja eltörni a karját... Én már jártam így.
2011. jan. 7. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szia. Szerintem ugyanúgy lehet, mint ahogy azt álmodod, hogy egy hegyen mászol, léghajóba ülsz, átrepülsz az óceánon, - közben, látszólag ott heverészel az ágyban.

Legalább is a szobatársak váltig állítják - holott tied az élmény, és az igaz is.

Üdv.:A. : )))

2011. jan. 9. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Milibindi ***** válasza:
100%
Igen !!! Nem tudom milyenen voltál és csak**nidasat ismerem azon voltam, tehát ott az első 5 az aminek fel kell ugrania ez lehet jelen is. Barátnőm irányítottra először jelenbe ment, természetesen minden megtörtént vele régebben , amit látott, az ő ismerősének elsőre a gyerekkora ugrott fel az édesapja halála újra átélte , elköszönt tőle utána azt mondta állítólag, hogy csak most 12 évvel később sikerült elengednie őt.. lehet valamit rosszul csináltak nálad , ha a jelenben voltál

** A védjegy jogtulajdonosa nem járult hozzá a szó használatához.
2012. júl. 7. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!