Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Reinkarnációs utazás, vagy...

Reinkarnációs utazás, vagy pszichokineziológia?

Figyelt kérdés

Többféle problémára szeretnék választ illetve megoldást találni, és úgy gondolom, akár a mostani, akár esetleg egy korábbi életemben lehet a magyarázat...


- rendkívül bizonytalan vagyok önmagamban, nem tudok társaságban megnyilvánulni, teljesen lámpalázas vagyok, nehezen engedem ki az energiáimat, pedig legbelül óriási feszültségeket érzek

- stresszes életem van, és hajlamos vagyok a depresszióra

- úgy érzem sokszor, hogy nincsen pontos célja az életemnek, nem találom az utamat (holott magas iskolázottsággal rendelkezem és felelős pozícióban dolgozom)

- régóta nem találok megfelelő társat és sokszor úgy érzem, hogy nem is létezik olyan lány, akivel igazán ki tudnék jönni


Választ adhat-e kérdéseimre egy reinkarnációs utazás, vagy egy pszichokineziológussal folytatott feloldásos terápia? Melyik lenne a célravezetőbb? Van a kettő között valamilyen nemű és mértékű átfedés? Vannak konkrét tapasztalataitok ezzel kapcsolatban?


Előre is köszönök minden választ!


2010. nov. 22. 00:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Igazi választ egyik sem fog adni a kérdéseidre.
2010. nov. 22. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
egyik sem.
2010. nov. 22. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
egyik sem. inkabb egy oszinte barat. 18 f
2010. nov. 22. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
33%

Aki hisz a reinkarnációban,az elég ostoba. Egyszerűbb egy álomképre fogni a problémákat,mint szembenézni velük. Persze vannak,akik ezt kihasználják. Sok pénzért mondanak neked egy sor baromságot,de a valódi problémád ettől nem oldódik meg. Senki nem tud sem a multba,sem a jövőbe látni. Hinni lehet ilyesmikben,lehet kitalálni szépen hangzó dolgokat,de az nem a valóság!

Inkább nézz szembe önmagaddal!

Mitől stresszes az életed? Nem kellene-e más munkahelyet változtatnod? Lehet,hogy ez anyagi hátránnyal járna,de nyugodtabb életed lenne.

Miért nem tudsz megnyílni az emberek felé,vagy egy nővel szemben? Valószínűleg nem bízol senkiben! Mi lehet ennek az oka?

Ha mindezeket tisztázod,őszintén magaddal,akkor tudsz rajta változtatni,anélkül,hogy ilyen baromságokra fogod a problémáidat.

2010. nov. 22. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
30%
Kedves 7.41 es valaszolo , ha valamirol nem tudsz pontos adatokat akkor ne nyilatkozz rola... a reinkarnaciobann ha nem hiszel az meg nem jelenti hogy hulyeseg. Es nagyon is tudom ajanlani az utazasokat elozo eletedbe, szo sincs ojansmirol hogy vagyonokba erulne, ** utaztatas peldaul felajanlasos modon mukodik...Ha gonddolod en is vegeztem utaztatoi fokozatot Nadiban ha D.ujvaros kozelebenn tartokodol ezzel szivesen tudok segitsegedre lenni, biztos vagyok benne hogy sokat segitene...

** A védjegy jogtulajdonosa nem járult hozzá a szó használatához.
2010. nov. 22. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
30%
Nekem egy kineziológus nagyon sokat segített. Magam is elvégeztem ezzel kapcsolatosan 3 tanfolyamot. Sőt a kineziológus segítségével két előző életembe is visszamentünk. Ha gondolod priviben megadhatom az elérhetőségét akihez jártam. Bp-i az illető nő.
2010. nov. 22. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Hihetsz abban,hogy valaki visszavezet az előző életedbe,ha ez neked jó. De nem tudod,hogy az egészből mi az igaz!

Ha hiszel valamiben,az pozitív is lehet,de ebből nem következik,hogy több élete van valakinek. Érdekes,hogy ez csak mostanában lett ekkora divat!

2010. nov. 22. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
0%
pszchiokizen.... ki se tudom mondani! le se tudom írni!
2010. nov. 22. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
54%

kedves 7:41 es válaszoló. a reinkarnáciora elmész egy tapasztalt emberhez akkor nem ő fog neked pár sort mondani hanem téged fog levinni transz félébe és te mondom el mit látsz és mi voltál ebbe beletartozik: neved,hogy haltál meg hol éltél....stb

és akinél van az csak irja amit te mondasz.


Kedves kérdést feltevő ha rászánsz kb 5 ezret több mint 10 perces beszélgetésre akkor vannak a fő magyar csatornákon egy müsor pl ezo-tv és ott van tapasztalt ember és elmondja h mivan és még azt is h mi az élet utad meg mi miért van

2010. nov. 25. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

"kb 5 ezret több mint 10 perces beszélgetésre "


Ennyi pénzért inkább rúgj be. Az EZOtv egy ipari üzem, amit egy matematikus alapított, aki ebben több pénzt látott. A lelkiismerete azóta sem tiszta az ügyben. De azért jól megél belőle.


Ha már muszáj valami sarlatánhoz fordulni, akkor személyesen keresd fel. Kamu-nem kamu, de a személyesség varázsa jó placebó lehet. Én (amolyan határesetként) inkább egy jó pszichoanalitikust javallanék. Abban sem hiszek, de blődli és blődli között is van különbség.

2010. dec. 7. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!