Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Éjszaka meghalt a nagymamám....

Éjszaka meghalt a nagymamám. Hol van most a lelke? Lát engem? Hogyan adhatna jelet, hogy tudjam, hogy jól van?

Figyelt kérdés
2011. aug. 9. 19:14
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
19%
részvétem...de aki elment az elment, szellemek meg ilyenek nem léteznek ez csak babona azért,mert nehéz elengedni a halottainkat. Nekem nagyon fiatalon halt meg a legjobb bnőm, de ha elment elment, sírni kell és hosszú idő után elfogadni, hogy ő már nincs, SEMMILYEN formában.
2011. aug. 14. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim válasza:
80%

Részvétem. A lélek létező dolog, az hogy mi történik vele a test halála után azt nem igazából tudjuk. De.


A nagymamád leélte az életét, megélte a jó és rossz dolgokat az Ő földi útjának vége, ez olyannyira természetes dolog, hogy az idős embereken csak nagyon ritkán látni a haláltól való félelmet inkább csak a betegség fájdalmát esetleg. Ő már egy új úton jár, és hidd el ha szeretett téged és van rá lehetősége figyel, élj úgy hogy büszke lehessen rád, és emlékezz rá sokat.

2011. aug. 15. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim válasza:
39%
Őszinte részvétem. Bárhogy is fáj a drága nagyid elvesztése, neked nincs más választásod mint elfogadni az úr akaratát.Gondolj arra a sok szépre és jóra amit tőle kaptál. De azért meg fogod találni rá fogsz ismerni hamarosan amikor a családban születik egy gyermek rá fog hsonlítani. Ezt híjuk REINKARNÁCIÓNAKés ez felfogja szabadítani a lelkedet.Az úr legyen veled.
2011. aug. 15. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim válasza:
Őszinte részvétem. Remélem, jó helyen van a nagyid. Ő biztosan nem akarná, hogy szomorkodj, Isten gondoskodik róla. Nem tudom, hogy hol van a lelke, meddig van még itt a földön, de valahonnan biztosan lát titeket és találkoztok még, ne félj. :)
2011. aug. 15. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim válasza:
Őszinte részvétem! Nekem az egyik nagymamám 2010 augusztusában halt meg.Az ilyet nem lehet feldolgozni. Szeptemberben eltemettük és a hónap végén a másik nagymamám kórházba került rákkal. A szülinapomon is a kórházban volt. Aztán december 20-án meghalt. A szülinapom is és a karácsony is nagyon jól telt... :( De utána a sorsom sokkal jobbra fordult! Én úgy hiszem Ők segítettek nekem! Még mindig szomorkodom néha-néha de szerintem ott jobb nekik, látnak minket és segítenek nekünk! Bocsi, a regényért remélem, tudtam segíteni, és ne szomorkodj a múlt miatt, a jövőbe tekints! Sok sikert a továbbiakban!
2011. aug. 15. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 D.Laci válasza:
Egy picit eltér a válaszom a többiekétől, de valószinüleg amiatt van amit olvastam és tapasztaltam. A nagyid nem a teste, egy "picivel" több. Azóta egész biztosan egy új testben van egy kisbabatestben, hogy hol azt sajnos nem tudom. Elkezdett egy új kört mint ahogyan mindenki teszi itt a Földön. Mivel ez egy teljesen új dolog neki és az előző körre nem emlékszik így nem tudja felvenni veled a kapcsolatot.
2011. aug. 16. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim válasza:
Mélyen együttérzek veled és részvétem.
2011. aug. 16. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
Fogsz álmodni vele, róla többször, és olyan életszerű lesz, mintha ott lenne Veled. Mindent meg fogsz tudni "beszélni" vele, kérdezd Őt magát bátran.
2011. aug. 16. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 josek válasza:
Részvétem! Én jan 4-én vesztettem el a mamámat 80 éves erös asszony volt 20évet letagadhatott volna, nagyon hívö volt szinte minden másnap és vasárnap templomba volt, és jött a rák, iszonyú kinok közt ment el szegénykém,, hát ha van isten én segbe rugnám mert nem ezt érdemelte nem volt semmi bűne, sokat álmodtam vele, láttam magam körül hogy ez álom volt-e azt nem tudom, nagyon szerettem anyám anyám helyett, nem tudom elengedni, nem tudom elhinni hogy nincs,, de remélem jol van és nem fáj már neki
2011. aug. 16. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 josek válasza:

A válasz megírásának időpontja: tegnap 08:08


csak akkor van reinkarnáció ha még van dolga a földön ha beteljesitette a karmáját akkor már nem születik le a földre

2011. aug. 16. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!