Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Éjszaka meghalt a nagymamám....

Éjszaka meghalt a nagymamám. Hol van most a lelke? Lát engem? Hogyan adhatna jelet, hogy tudjam, hogy jól van?

Figyelt kérdés
2011. aug. 9. 19:14
1 2 3
 21/26 anonim válasza:

bizotsan tudom,h amik vagyunk, az a részünk nem hal meg.igy a mamád él,, ha nem is a szo földi értelmében.nekem már rég meghellt, de nagyon sokat gondoltam rá,, és sokszor volt velem álmomban.ami szereintem nem is álom volt.


gondolj rá sokat,,, veled lessz.csak az hal meg akit elfelejtünk..szeretettel.e

2011. aug. 17. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 aries 2 ***** válasza:
Abban tudok neked segíteni, hogy imádkozz érte, hogy a lehetőségekhez képest is jobb körülmények, feltételek közé kerülhessen a jelenét, jövőjét illetően.
2011. aug. 20. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim válasza:
szerintem keress meg egy szellem szakértőt... és ő segít kapcsolatot létesíteni vele.
2011. aug. 30. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 A kérdező kommentje:
Hol találhatnék ilyen szellem szakértőt? És mennyi pénzért csinálnak ilyen dolgokat?
2011. aug. 30. 21:20
 25/26 anonim válasza:

2011-08-10 00:53


Valamit nagyon keversz, mert a nirvána pont arról szól, hogy az a végső ellobbanás, onnantól kezdve nincs semmi. Amivel kevered, az a bardo, a tibeti átmeneti világ, a halál és az újjászületés között, de az semmiképp nem egyenlő a nirvánával!

Ennek az a lényege, hogy a folytonos újjászületésekből kikerülve a lélek feloldódjon a nirvánában. Ergó onnantól kezdve nincs újjászületés. Hogy mi a nirvána, abba meg inkább ne menjünk bele, mert igazán nem is lehet rá válaszolni.

2012. jan. 17. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim válasza:
Őszinte részvétem.
2012. jan. 17. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!