Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Miért félek ennyire a haláltól?

Miért félek ennyire a haláltól?

Figyelt kérdés

Lassan egy hónapja minden egyes nap eszembe jut, hogy majd eljön egyszer majd az a pillanat, amikor már soha többet nem leszünk itt... Mi lesz akkor ?? Semmi ? a végtelenségig megmarad ez a körforgás ? az a sok tudás amit megszerzünk mind a semmibe vész ?Már maga a tudatba is beleőrülök.. Nem akarok elmenni....


24L


2011. aug. 25. 22:45
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:

velem is igy volt 12 két évesen most 13 vagyok és van hogy úgy gondolom jó lehet meghalni.

de úgy döntöttem élvezem az életem mert még fiatal vagyok.

2011. aug. 25. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
100%
Nem csodálkoznék, ha a depresszió egy jele lenne. Azért merem ezt írni, mert gyerekkoromban én is voltam így, és szinte rettegtem a haláltól, a tudattól, hogy nem lehet elkerülni. Főleg esténként jött rám. És azt hiszem kicsit depressziós voltam, így visszagondolva.
2011. aug. 25. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim válasza:
Iratkozz be egy reinkarnációs tanfolyamra! Egyszer élünk! :)
2011. aug. 25. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
Minél előbb megbékülsz a tudattal, annál több mindenre tudsz majd fókuszálni.
2011. aug. 26. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
Hívjatok akárminek, de én ha belegondolok mi várhat utána, mindig jobb kedvre derülök.
2011. aug. 26. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 A kérdező kommentje:

23: 48


Igen én is gondoltam mar arra, h a stressz miatt van minden. Sokat idegeskedek munkahelyi dolgok miatt is es maganelet miatt is es IGEN leginkabb este... miutan befekszem az agyba...

2011. aug. 26. 01:13
 17/31 Démiennek szolics ***** válasza:
Azt hiszem én is így vagyok vele, mint Wyrm :D De persze kiélvezem az addig hátralévő időt is.
2011. aug. 26. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
Jah, én úgy gondolom, ez lenne a megfelelő felfogás az irányban.
2011. aug. 26. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 A kérdező kommentje:

Ezelőtt én is ugy voltam vele, h ha menni kell hat menni kell.. kielvezem az addig hatralevo idot, megprobalok minel tobb mindent kielvezni, megtenni dolgokat, eljutni helyekre, na meg persze sajat csalad kesobb, aztan majd ha itt az ido, elmulok.. ugy, ahogy...

DE MOST ??? minden megvaltozott

2011. aug. 26. 01:19
 20/31 anonim ***** válasza:

nem tudom,szerintem van új élet a következő után :D

végülis gondolj bele,szellemek miért vannak?

ha nem is kerülünk abba az asztrál vagy milyen világba,a szellemünk tovább él itt a földön és cseszegethetjük azokat akik félnek a szellemektől HAHAHA *-* :D XD

még unatkozni se fogsz :)

2011. aug. 26. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!