Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Miért félek ennyire a haláltól?

Miért félek ennyire a haláltól?

Figyelt kérdés

Lassan egy hónapja minden egyes nap eszembe jut, hogy majd eljön egyszer majd az a pillanat, amikor már soha többet nem leszünk itt... Mi lesz akkor ?? Semmi ? a végtelenségig megmarad ez a körforgás ? az a sok tudás amit megszerzünk mind a semmibe vész ?Már maga a tudatba is beleőrülök.. Nem akarok elmenni....


24L


2011. aug. 25. 22:45
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:

nekem olyasmi mint újra húzni a gépet: nagyon szomorú vagyok abban a pillanatban, az összes élményem és dolgom elvesztem. S bár tudom hogy nem menekülhetek előle, nagyon faáj.( lelkileg) de mikor vége, örűlök az újnak, mert sokkal jobb:)

remélem segítettemb:)

2011. aug. 26. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:

utolsó előtti vagyok

utolsó ebben lehet valami :D

de végülis egy kisbaba mikor megszületik nem tudja hogy ez előtt is élt és akkor hogy örülne neki? xd

2011. aug. 26. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
A kérdés feltevése... még a szavak is mint ha a sajátjaim lennének... Ne foglalkozz a gondolattal,mert csak bedepizel. 2Perce kiírtam egy kérdést a reinkarnációs kategóriába.a fekete pillangós. ez most picit elbizonytalanított "az örökkévalóságig tartó semmi" hitében.
2011. aug. 26. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 A kérdező kommentje:

Utolsonak :)

Elolvastam és szerintem sem a lelke volt.. bar erdekes jelenseg lehetett..

Amugy furcsa dolgok ezek.. megis ugy gondolom, h az élet után a halál örök marad.. ettől vagyok ugy megijedve.. nem tudom elhinni, h egyszer nem leszünk itt, egyszer mindennek vége és a testünk soha nem mozog már, és testünket a kukacok eszik meg ( vagy hamuvá leszünk )....

Félek...

2011. aug. 26. 23:43
 25/31 anonim ***** válasza:
Menj el egy látnokhoz vagy egy médiumhoz. De normálisat keress! Egy kolléganőm megidéztette az elhunyt édesapja szellemét. 3 lábú kisasztallal leírta azt a gyerekkori becenevét(és nem olyat, mint hogy Mária-Marcsika)-, ahogy 40évvel azelőtt hívta, mikor kislány volt. Nemhogy a pasas nem tudhatta a nevet, már a kolléganőnek sem volt eszében. Szerintem ez elég bizonyíték kellene hogy legyen a halál utáni létre.
2011. aug. 27. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim válasza:

nekem is volt már ien hogy féltem a haláltól de egy idő után már nem féltem tőle 3-4 hónap.

remélem neked is elmúlik.

2011. aug. 31. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 A kérdező kommentje:

Igen, szerencsére már kicsit " lenyugodtak bennem a kedélyek " ... 23 éves vagyok és serintem van valami abban a mondásban miszerint: " Akkor válsz végleg felnőtté, amikor elhiszed, hogy egy nap valóban meghalhatsz !"

Szerintem természetes, h tartunk a végtől.. csak egy picit sokkolt a " hirtelen " felismerés... :)

2011. aug. 31. 20:56
 28/31 anonim ***** válasza:

Minden ismeretlen dologtol fél az ember.A halál is ilyen.

Ne aggodj miatta,a sajátodat ugysem fogod észre venni.Inkább ÉLJ amig lehet,az örökkévalóság a MOST ban rejtőzik,csak fel kell fedezned;)

2011. szept. 3. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
Az én nézetem szerint nincs túlvilág, nincs lélekvándorlás, nincs semmi. A semmit ne úgy értsd, hogy az ürességben lebegsz egyedül, hanem hogy már nem is létezel tovább, olyan, mintha soha nem lettél volna. Ez talán titeket megrémít, de engem arra sarkall, hogy éljem az életem, ne holmi túlvilágról álmodozzak, és az ide való 'bekerülési feltétel' miatt legyen sz*r életem.
2011. szept. 20. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
Szerintem emberfüggő. Egyeseknek igen nagy boostot ad a mindennapjaikhoz már csak az is, hogy ha belegondolkodnak a halálutániba, elképzelgik a saját kis elképzeléseiket róla, akármilyen jó is az életük és semmilyen negatív kivetülése nem lesz rajtuk, bárhogyan is.
2011. szept. 20. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!