Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Létezhet ilyen reinkarnáció,...

Létezhet ilyen reinkarnáció, mint gondoltok?

Figyelt kérdés

Olvastam egy rendkívül megrázó történetet egy megkínzott és megölt kislányról, 5 hónapos volt mikor meghalt. Amikor véletlenül (egész mást keresetem) rátaláltam a történetére, az én picim is pont ennyi idős volt. Az igazán megdöbbentő része pedig a hasonlóság az arcvonásaikban, mint ha ugyanaz a bébi lenne... azért ennyire nem egyforma minden baba :).

Külön érdekesség még, hogy a szerencsétlen sorsú pici születésnapja ugyanaz a dátum, csak más év, mint az én kicsim fogantatásának ideje.


Nem vagyok túl jártas a témában, csak érdekesnek látom az összefüggéseket, és kíváncsi vagyok más nálam jobban hozzáértők véleményére is. Kötekedőkre, ostoba beszólogatókra és humorzsákokra viszont tényleg nem vagyok kíváncsi. Köszönöm.


2011. szept. 14. 23:10
 1/9 anonim ***** válasza:
82%

Nincs sok esély rá, ez valószínű csak véletlen egybeesés. Rengeteg másik baba is született azon a napon, és közülük nagyon soknak lehet még hasonló az arcvonása.

Egyébként ha úgy is lenne jelent valamit?

Semmit, mert az előző életek emlékei blokkolva vannak, így te már mint "új" emberkét kaptad őt.

2011. szept. 15. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
48%

A reinkarnáció csak egy hiedelem,amiről hitelt érdemlően senki nem bizonyított be,hogy létezik. Aki meghalt,az nem jön vissza beszámolni. Csak a babonások hisznek ilyesmiben.

Ha a kislányod a meghalt gyerek lenne,akkor ő nem a ti gyereketek,hanem egy,számodra ismeretlen páré?

Nagyon sok embernek van alteregója,csak nem mindenki ismeri.

Örülj a picidnek,és ne agyalj ilyenen.

2011. szept. 15. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Az arcvonás genetikailag örökölt, nincs köze a lélekhez.
2011. szept. 15. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem véletlen egybeesés.

Megérintett a történet, és ezért kezdtél el ezen gondolkodni.

2011. szept. 15. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
71%

"....amiről hitelt érdemlően senki nem bizonyított be,hogy létezik."


de igen, be van bizonyítva. nem hiedelem, meg mese, hanem megtapasztalás.

2011. szept. 15. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
54%

Reinkarnáció nem létezik.

Viszont sokaknak ad némi vigaszt, jó benne hinni azoknak akik fogékonyak erre.

2011. szept. 15. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
58%

"Reinkarnáció nem létezik."


Ha jól tudom ezt sem bizonyította senki hitelt érdemlően.

2011. szept. 15. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
28%

A leszületendő gyermek választja a szüleit és nem fordítva. A lélek már a fogantatás pillanatában jelen van. Tehát a Te gyermeked sem véletlenül hozzátok, a Ti családotokba került. A Földi életben számára legelőnyösebbnek tartott szülőket keresett magának.

Azt nem tudhatom, hogy a 2 pici között van -e összefüggés, vagy sem, de szerintem ez nem is igazán lényeges. Szeressed nagyon a kis jövevényt! :D

2011. szept. 15. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 péter 2 válasza:
0%
minden egy anyagbòl van a vilàgegyetemben,ezèrt a kombinàciòk szàma vègtelen.èn pl lehet,hogy egy darab fa voltam elozo èletemben,vagy egy kupac fold,de hogy mi lessz egy anyagbòl azt a rezgèsszàm hatàrozza meg.arra azèrt èn is kìvàncsi vagyok,hogy a lèlek hogyan szàll màsik testbe.èn a szuleim gyermekènek èrzem magam nem pedig egy lèlekhotelnek.
2011. szept. 19. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!