Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Reinkarnáció illetve előző...

Reinkarnáció illetve előző élettel kapcsolatban kérdezném azt hogy?

Figyelt kérdés

Lehetőleg hozzáértők válaszát várnám.

Az lenne a kérdésem, hogy ugye állítólag létezik az, hogy előző életünkben találkoztunk egy személlyel, aki ott abban az életben esetleg nagyon fontos volt a számunkra. Aztán a mostani életünkben felbukkan az a fontos személy.

Viszont létezik e az, hogy csak az én életemben bukkan fel és én az övében nem? Tehát hogy én ismerem őt és érzem, hogy valami szoros kötelék lehetett közöttünk, de ő nem tud rólam és valószínűleg nem is fog. Ez miért lehet és egyáltalán van e ilyen vagy akkor nem is volt fontos személy az előző életemben? Feltétel az, hogy ő is ismerjen és így érezzen?

Remélem érthető voltam és nagyon várom a válaszokat!


2011. okt. 27. 15:20
 1/4 anonim ***** válasza:

Ez azért van, mert ezt csak bebeszélted magadnak a dolgot. :)

Üdv, egy hozzáértő.

2011. okt. 27. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm, igen előfordulhat :)
2011. okt. 28. 01:33
 3/4 anonim ***** válasza:
80%
Nagyon is gyakori, hogy akik korábban egymás közelében voltak, újra közel lesznek. Viszont nem pont párkapcsolatban. Lehetnek testvérek, osztálytársak, szomszédok, bármi. És majd új meg új inkarnációkban mindig másképp... és persze, lehet egyszer igazi párban lesztek.
2011. nov. 5. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Létezik, hogy csak a Te életedben bukkan fel az előző életbeli fontos személy, de az ő életében Te nem. Például megszeretsz nagyon egy híres embert, szenvedsz attól, hogy esetleg soha nem kerülsz a közelébe, ezért ő nem fog megismerni Téged. Ilyenkor elképzelhető, hogy előző életetekben ő szeretett Téged, Te ezt nem viszonoztad, most kell megtenned. Akkor ő szenvedett, most Te - így megtörténik a kiegyenlítődés - ráadásul a szeretet által. Bár amíg élsz, addig remény is van, még találkozhattok. Tudok ilyen konkrét esetről.
2011. dec. 26. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!