Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Aki hisz a reinkarnációban...

Aki hisz a reinkarnációban honnan tudja, hogy létezik?

Figyelt kérdés

Milyen "bizonyítékok" vannak?

Vagy milyen élményetek volt, hogy elkezdtetek hinni benne?


Én csak mostanában kezdtem ezzel a témával foglalkozni.


2011. szept. 16. 12:07
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
0%

Egy ember csak emberként reinkarnálodik mert bennünk van az én tudat a tudás hatalma isteni logosz és a szentlélek.

Az állatoknak csak a szent lelket ajándékozta isten

2011. szept. 25. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
0%
Hát akkor remélem a halálod napján ráeszmélsz, hogy milyen egy egoista lóf!szként élted le az életedet.
2011. szept. 25. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
Èn már most tudom,hogy mi van oda át mert meg van a láto képeségem egy bizonyos szintig ehez nem kell meghalnom és addig várnom.Te fogsz meglepödni szerintem.
2011. szept. 25. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
63%
Wyrm:Olvasgatván a hozzá szolásaidat megfogalmazodott a kérdés bennem.Ugyan ennek hány osztálya van, mert a kultura igen csak nem szorult beléd.Emberek vagyunk és külömbözöek. Ki ebben hisz ki abban.Ha te nem hiszel valamiben, az a te dolgod.S ha egy másik embert érdekel valami,az meg az ö dolga, és neked nem szükséges trágár szavakal a véleményére válaszolnod.Tanulj és fejlödj inkább,hogy embertársaidat kulturáltan tudjad a közel jövöben megszolitani vagy ebben az esetben véleményt irni a hozzá szolásod alkalmábol.
2011. szept. 25. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
0%

Nekem te nem vagy a társam. Az alaptiszteletem mindenki iránt jelen van: az, hogy valamivel tesznek ellene, igazán szerencsétlen dolog, de nem tudok vele mit kezdeni igazából.

Így van, mindenki egy különböző "faj" rejt magában; Sajnálom, ha nem tetszik a kritikám, vagy ha szerinted hiányzik belőlem az általad "kultúra" alatt fedőnevezett dolog, de tényleg nem tudok vele mit kezdeni. A te valóságod nem az enyém. Köszöntem.

2011. szept. 27. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim válasza:
En beiratkoztam egy reinkarncios tanfolyamra,kicsit draga de egyszer elunk! :)))))
2011. okt. 7. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:

A hit bizonyíték nélküli meggyőződés, így aki hisz a reinkarnációban, az egyszerűen hisz benne, nem fontos számára, hogy bizonyítható-e, vagy nem.


A tudomány is foglalkozik a kérdéssel, jelenleg ismeretesek olyan jelenségek, amik valószínűsítik, hogy van reinkarnáció, de nem bizonyítják azt. Reinkarnáció kutatók, (például az amerikai Ian Stevenson) gyerekek előző életeiről szóló beszámolóit gyűjtötték össze, és próbáltak utánajárni az igazságtartamuknak. Sok esetben a gyerekek egészen részletes pontossággal írták le előző életeik helyszínét, szüleiket, ismerőseiket és a halálukat is; miközben ezekről mostani életükben sehogyan sem szerezhettek információt ezekről a helyekről, személyekről, mivel más országba, más kontinensen voltak.


Ám ezek még nem igazolják, hogy valóban az előző életeire emlékszik a gyerek, és esetleg nem telepatikus kapcsolatban áll az elhunyttal, esetleg valamiért érzékeli a helyszín tárgyi környezettét. Az ESP jelenségek ugyanis a másik érdekesség, amik viszont bizonyítottan léteznek, csak sajnos sok a témába vágó félreértés, ami miatt ma is sokan nem fogadják el.

2011. okt. 11. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:

Micsoda butaságokat hittetek el? Fogalmatok sincs arról mi a lélek mekkora lélek, de reinkarnálódni akartok- hova, kibe? Mert az újszülöttbe legfeljebb újszülött férne bele a lelkével!!


A lélek együtt születik a test kezdeményt tartalmazó sejttel, és együtt fejlődik a testtel magzati korban majd a születés után mind addig amíg a test növekszik!


egy 160 magas holtnak 160 nagyságú a lélek szálrendszere is-- szóval nem férne bele egy parányi magzatba se újszülöttbe!


egyetlen életünk van és arra vigyázni kell!!

2013. nov. 3. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!