Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Negatív karmát vonhat maga után?

Negatív karmát vonhat maga után?

Figyelt kérdés
Ha valakihez jobb vagyok, mint ő hozzám, vagy mint amit megérdemelne, akkor felborul az egyensúly, és mivel az élet mindig úgy igyekszik formálni a dolgokat, hogy visszaálljon a harmónia, így ez az állapot tarthatatlan lesz, ha egyikünk sem változik. Így mindkét fél bűnt követ el, mert az élet ellen dolgozik? Ha a rossz nem hajlandó javulni, akkor a jónak kell rossz irányba változnia, hogy megszűnjön ez a kiegyenlítetlenség? (Tudom, nincs 100%-ig jó meg rossz ember, semmi se fekete vagy fehér, csak az egyszerűség kedvéért írtam így.)
2011. szept. 24. 15:31
1 2
 1/20 anonim válasza:
nem a jónak nem érdemes a rossz irányba változni. aki felborítja az egyensúlyt ott kell hagyni.
2011. szept. 24. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
75%
nem véletlenül kerülnek melléd azok az emberek , akik számodra tükröt tartanak ..az , hogy te hogyan oldod meg a fennálló problémát velük ..attól függően alakul a karmád..az egyensúly pedig egy másik aspektusa az életnek..az már a világ működésére értelmezhető..nem az egyénre vetítve..
2011. szept. 24. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
értem, tehát akkor meg kell tanulnom valahogy kezelni a helyzetet. de lehet olyan is a szitu, hogy tényleg nincs más megoldás, mint ahogy az elő írja, elkerülni. a kettő közül viszont nem mindig tudom, melyik a helyes.
2011. szept. 24. 16:53
 4/20 A kérdező kommentje:
első
2011. szept. 24. 16:54
 5/20 anonim ***** válasza:
Igen. Az egyensúlyt pedig csak úgy lehet visszaállítani, ha
2011. szept. 24. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Rólam azt hiszik Rossz vagyok. És menekülnek úgy, hogy nem is ismertek meg. Én egészen 2008 áprilisáig pozitív gondolkodó voltam, majd lett egy belső konfliktusom amibe bele is betegedtem, de végig reméltem. Most meg egyszerűen nem akarják tőlem elfogadni a segítséget. Ezért negatív energiát generáltam ma éjjel magamban. Engem nem elkerülni kéne hanem megérteni és megismerni. És igen sajnos ő is itt kér tanácsot a gyakori kérdéseken De én nem adom fel a reményt hogy kibéküljünk és kapjak egy új lehetőséget. Az energiatisztítást már megcsináltam persze. De mire engem megértenek lejár a következő 2 évezred. mejutka
2011. szept. 24. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 homo ludensz ***** válasza:
Te honnan tudod hogy jobb vagy nála? Honnan tudod hogy Ő mit érdemelne? Azt hogy te jól viselkedsz,tehát jobb vagy az csak a tanult normád s értékitéleted szerint jobb . A karma normái szerint ha te lenyúlsz egy elesett ember hóna alá és felemeled nem pedig lemondasz róla és ellököd akkor jót cselekszel. A harmónia azt jelenti hogy előbb adnod kell hogy üres legyen a kezet és akkor várhatsz kiegyenlítődést azaz hogy kapjál valamit.
2011. szept. 24. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
mejutka vagyok: az a legszebb az egészben, hogy egyoldalról ismert meg és amikor önmagamat szeretném adni menekülnek. pedig én ADNI szeretnék
2011. szept. 24. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
17:34-es nem eredendően tartom magam jobb embernek bárkinél is, hanem egy-egy helyzetben egy-egy viselkedésre vonatkozik ez a jóság / rosszság. És persze, hogy csak a saját értékrendem alapján tudok ítélni, csak a saját agyammal tudok gondolkozni, csak a saját lelkemmel tudok érezni, ezért a saját szemszögemből ítélem meg a dolgokat. Az én nézőpontomból, ha valaki hazugságokat terjeszt rólam, rossz színben tüntet fel a hátam mögött, és teszi ezt rendszeresen, tehát véletlen félreértésről nemigen lehet szó, az igenis rossz.
2011. szept. 24. 17:45
 10/20 A kérdező kommentje:
Mejutka, milyen oldaladról ismertek meg először, és hogy sikerült így félreismerniük? Vagy csak külsőségekből ítéltek meg?
2011. szept. 24. 17:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!