Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Negatív karmát vonhat maga után?

Negatív karmát vonhat maga után?

Figyelt kérdés
Ha valakihez jobb vagyok, mint ő hozzám, vagy mint amit megérdemelne, akkor felborul az egyensúly, és mivel az élet mindig úgy igyekszik formálni a dolgokat, hogy visszaálljon a harmónia, így ez az állapot tarthatatlan lesz, ha egyikünk sem változik. Így mindkét fél bűnt követ el, mert az élet ellen dolgozik? Ha a rossz nem hajlandó javulni, akkor a jónak kell rossz irányba változnia, hogy megszűnjön ez a kiegyenlítetlenség? (Tudom, nincs 100%-ig jó meg rossz ember, semmi se fekete vagy fehér, csak az egyszerűség kedvéért írtam így.)
2011. szept. 24. 15:31
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
mejutka: én soha nem akarom őt megváltoztatni nem is akartam és jövő időben sem akarom. Csak azt szeretném hogy megismerjen és Önmagamért szeressen. Jó ember, ez sosem képezheti vita tárgyát. De én sem vagyok rossz. Hívő vagyok, tudom hogy még jobb leszek önmagamhoz képest. Ő rossz embernek hisz aki nem tud javulni, miközben én tudom, hogy nem vagyok sem rossz(amelett hogy tudom, hogy vannak rossz tulajdonságaim amik javíthatók és javítandók) és én tudom, hogy nem engem ismert meg hanem életem két körülményét, én adni szeretnék neki is mind a mai napig. A konfliktus tetőpontja az volt, hogy én félelemmel teli állapotban, kétszer előbb cselekedtem mint gondolkodtam Azóta menekül ő és az ismerősei. S én azért az egyért szenvedek mert nem engedik hogy adjak. Aki ad annak nem lesz negatív karmája, mert negatív karmája csak annak van aki öl. Egyébként mindig van új lehetőség csak hinni kell.
2011. szept. 24. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
mejutka vagyok: egy panaszládának ismertek meg mert édesanyám 17 évig ivott, s rosszul jöttem ki az osztályommal. De életcélom az emberek segítése csak ezt nem vertem nagy dobra. Igen, sok embernek elmondtam, hogy hibáztam, merthogy a konfliktusunknak 3 éve már. De akivel a konfliktusom van őt VÉDEM ahogy az ismerőseit is. Köszönöm kedves kérdező hogy visszakérdeztél. ha van még kérdésed válaszolok
2011. szept. 24. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:

"félelemmel teli állapotban, kétszer előbb cselekedtem mint gondolkodtam" mi történt? (bocs, ha indiszkrét vagyok, ha nem akarsz részletekbe bocsátkozni, nem kell)


Én is védtem már meg mások előtt az illetőt, akivel bajom van, akkor még nem tudtam, hogy sároz egyfolytában, ezért is ért úgy a dolog, mintha leöntöttek volna egy vödör f..sal (elnézést) szóval totál hátba támadásnak, elárulásnak éreztem. el nem tudom képzelni, hol, mikor, mivel adtam erre okot.

2011. szept. 24. 18:09
 14/20 anonim ***** válasza:
semmi gond válaszolok: édesanyám részeg állapotban kétszer majdnem megfojtott és nem is emlékszik rá. És én azt írtam a barátnőmnek hogy öngyilkos akarok lenni. Én nem azért mentem oda a géphez, hogy ezt írjam, hanem azért hogy aki fönt van a gépen annak segíthessek. Mert én akkor vagyok erős ha másoknak segíthetek, és akkor lépek túl a saját problémáimon. Csakhogy senki sem volt fönt. Imádom az Életet és eszembe sem jutna megtenni történjék akármi. Azt írtam hogy öngyilkos akarok lenni de azt nem gondoltam bele hogy miatta, vagy akárki más miatt. Ő pedig magára vette. Pedig én nem azt írtam és nem is gondoltam, hogy miatta. Azóta mindenki menekül. Én pedig úgy gondolom, hogy minden ember pótolhatatlan. És lassan úgy érzem hogy soha nem engedik már meg hogy segítsek, de nem adom fel a reményt. Hiszen úgy szeretném ha önmagamért szeretnének, megismernének. És úgy szeretném hogy akinek ezt írtam hinne magában és boldog legyen. Szeretnék még egy új lehetőséget kapni, és szeretném ha felajánlaná a barátságát. Én soha nem haragudtam senkire, nem hibáztattam senkit, és senkitől sem vettem el barátságomat bizalmamat. Tudják hogy bármikor fordulhatnak hozzám, és én lennék a legboldogabb ha megtennék.... Tudom hogy súlyosat hibáztam
2011. szept. 24. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
köszi, hogy megosztottad, hát én nem látom, hogy olyan nagyot hibáztál volna, ez egy nagy félreértésből adódott szerintem. talán ha egy kicsit pihenteted a dolgot, és nem akarod annyira "jóvá tenni", akkor lehet, hogy egy idő után ők fognak közeledni, nem? remélem, megoldódik a konfliktusod velük.
2011. szept. 24. 18:31
 16/20 anonim ***** válasza:
Olyan aranyos vagy köszönöm. Szép estét!
2011. szept. 24. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
nincs mit, szép estét neked is! :)
2011. szept. 24. 19:04
 18/20 anonim ***** válasza:
Nincs negatív karma, nyugodj meg. Mondjuk, pozitív sincs:-)))
2011. szept. 25. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim válasza:
Szerintem ne aggódj. Nem hibázhatsz, jönni fog aminek jönnie kell. Szerintem a sors ilyen. Kövesd a szíved.
2011. szept. 28. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
:)
2011. okt. 2. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!