Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Reinkarnációs (előző élet...

Antimod kérdése:

Reinkarnációs (előző élet (ek) be visszavezető regressziós) hipnózison szeretnék részt venni. Ismertek megbízható szakembert?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy nem mindig szerencsés bolygatni az ilyesmit, de bizonyos fóbiák, útkeresés és kérdések miatt úgy érzem, szükségem van rá.


Nem szeretnék hiába menni, és sarlatánhoz, illetve méregdrágához sem.


(A szívjál többet és hasonlóval biztató egyének kérem, ezúttal ne postoljanak a topicba. Köszönöm a megértésüket.)


2011. dec. 19. 21:40
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Én nem tudom de szerintem létezik az elöző élet mert mi értelme van élni ha egyszer ugy is kipurcanunk??Szerintem a lélek kiszabadul a testből és a lélek újjászületne..
2012. márc. 2. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%

Budapesten a**nádisok végeznek ilyet ingyen, a Népszínház utcában vannak. Nagyon kedvesek.

Egyszer én is voltam, bár nem láttam semmit - azt mondták, nagyon elfojtok. Viszont egy barátnőm is volt, ő elvileg érzékelte is a dolgokat.



** A védjegy jogtulajdonosa nem járult hozzá a szó használatához.
2012. márc. 26. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 Passiflora ***** válasza:

Kedves "Antimod"!

Mivel már majdnem két évvel ezelőtt tetted fel itt ezt a kérdést, szeretném megkérdezni, hogy azóta sikerült-e már megtapasztalnod, amit szerettél volna, illete válaszokat kapnod a Téged foglalkoztató kérdésekre, vagy vársz még esetleg válaszokat akár a regressziós hipnózissal, akár más olyan módszerrel kapcsolatban, ami segít feltárni bármilyen, a jelenlegi életünkben megtapasztalt nehézség, kihívás előző életekben gyökerező okait, és amivel ezeknek a tudatalatti "programoknak", diszharmonikus energiáknak a tisztítása is lehetséges.

Üdvözlettel:

Vera

2013. nov. 10. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!