Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Előző életből megmaradt dolog?

Előző életből megmaradt dolog?

Figyelt kérdés

Nem is tudom hova írjam ki ezt a kérdést de mivel a reinkarnációval kapcsolatos gondolom itt találok válaszokra!

Szóval a lényeg az hogy voltam pár évvel ezelőtt jósnőnél és ő azt mondta előző életemben kuruzsló,boszorkány voltam,hatalmas képességem volt amit rosszra fordítottam!Azt mondta ne nagyon átkozódjak mert fogós nagyon!

Elég szkeptikus vagyok,viszont a reinkarnációban hiszek!

Nos a mostani múltam tökéletesen elmondta a jós(szám tátva maradt),viszont a jövőből semmi nem jött be!


Azóta eltelt pár év és vissza gondolva akiket elátkoztam így vagy úgy mindegyikkel az történt!

Tényleg áthozhatja az ember a képességét az új életébe ilyen szinten?

Ha esetleg itt nem foglalkoztok ezzel a dologgal,hova írjam ki ezt a kérdést?

Köszönöm a válaszokat!


2012. jan. 4. 15:16
1 2
 11/14 anonim válasza:
Miért segítenél? Mert jót tenni jó dolog. Azzal is, aki kapja, meg azzal is, aki adhatja. Például engem örömmel tölt el, hogy adhatok pénzt a hajléktalannak vagy a vak bácsinak segíthetek leszállni a buszról. Ha képességeid vannak, jóra kellene használni. Nem rosszakat kívánni az embereknek, ahnem jókat...
2012. jan. 8. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Az elöttem valaszolo altal irtakon kivül meg csak a magad erdekeben is. Korabban irtam ezt, ezert: "Azert erdemes meggondolni a gondolataidat, szavaidat, tetteidet, mert amit adsz, hosszu tavon azt kapod vissza."

Akar nyerhetsz is belöle, masoknak es egyben magadnak is jot tehetsz.

2012. jan. 9. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
3. voltam
2012. jan. 9. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

Nem hiszek ebben a "vissza száll" dologban,mégpedig azért mert nem vagyok velejéig romlott!Tehát attól hogy egy két embert a pokolra kívánok,néhánynak azért szívből tudok jót is kívánni és segíteni ha jónak látom!Így kiegyenlítem a mérleg nyelvét és pont!

Az meg hogy egy hajléktalan vagy vak idegen mit szenved hogy őszinte legyek nem érdekel és ezzel még több mint 3 milliárd ember is így van,így ettől sem fogom magam sz*r embernek érezni!

Ja és nekem se kíván senki házat,meg gyereket meg egyéb csudi jó dolgot,így én miért is tenném?!

2012. jan. 10. 21:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!