Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Nem érdekes, hogy előző...

Nem érdekes, hogy előző életében, mindenki valami különleges személy volt?

Figyelt kérdés
Sosem hallani olyanokat, hogy előző életemben hajléktalan voltam, vagy egy ingyenélő tolvaj. Mindenki valami pap, boszorkány, harcos stb. Én hiszek a reinkarnációban, de ezeken mindig megakad a szemem.
2012. jan. 20. 16:57
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:

Kedves Elözö!

A nezeteim miatt nem tartom ertelmet a joslasnak, mert szerintem a jövöt mi alakitjuk, es az a legjobb, ami velem törtenhet, amit en annak hiszek, igy meg csak a josnö altal felkinalt lehetösegek sem erdekelnenek. (Mert egy valamirevalo elmondja, hogy ez csak egy lehetöseg.)

Megis, ezzel az "akinek Istenadta tehetsege van, csinalja ingyen" dologgal annyiban nem ertek egyet, hogy manapsag a megelheteshez penz kell, es ha mashoz (gyogyitsas...stb) van valakinek Istenadta tehetsege, egy minimalis es megfizethetö arat muszaj elkerni erte. Egy ismerösöm elmondasa szerint 2 evig csak ingyen reikizett munka mellett szinte minden szabadidejeben, de elfogadta, ha hagytak ott penzt - gondolod, hogy megfizettek annyira, hogy feladhatta mellette az allasat? Aztan "kipurcant", az allasat adta fel es most penzert csinalja a reikit. Elfogadhato aron, embersegesen. (Egyebkent, akinek a "fejebe szalla dicsöseg", rendszerint el is vesziti az Istenadta tehetseget, mivel energia-egyensulytalansag keletkezik benne, szerintem.)

Szerintem regen, pl. Jezus idejeben, amikor meg cipö sem volt az emberek laban, eleve kevesebbek voltak az igenyek, emiatt lehetett jobban megelni ugyanannyibol.

A masik: ahhoz, hogy masnak IGAZI segitseget tudj nyujtani, harmonia es egyensuly kell hogy legyen benned, es azt ugy eleg nehez, ha a mostani atlag-eletszinvonal ala adod. Evszazadokkal ezelött ez a "nagy atlag" alacsonyabb szinvonal volt, ez ala akkor sem merültek a nagy gyogyitok vagy kimagasloan teljesitök, ha csak adomanyokbol eltek.


Szerintem: kerd el az arat, de mertektartoan, hogy a paciens is jol erezze magat es Te is. :)

2012. jan. 23. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
Nos, én voltam "utazáson" és kiderült, hogy az egyik életemben egyszerű vándor voltam...
2012. jan. 24. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:

Nincs reinkarnáció ezért.

Aki elmegy egy hipnoterapeutához, többnyire annak képzeli magát aki szeretett volna lenni korábban:-)) Ez teljesen érthető.

2012. jan. 24. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
a 21. században elég érdekes hogy vannak akik még hisznek az ilyen butaságokban. senki sem volt semmi előző életében mert nem volt előző élet, és ezután sem lesz. rendes biológiai létformák vagyunk, elmúlunk amikor elmúlunk és ennyi. tessék már beletörődni az isten szerelmére...nem a középkorban vagyunk fekete macskákat üldözve
2012. jan. 27. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 Antimod ***** válasza:

Ez nem századbeli kérdés. És a természettudomány soha nem fogja megválaszolni a spirituáls kérdéseket. Mert van az egész élet, létezés mögött valami, amit csak kapisgál az ember. Ezért nem "törődik bele" soha.


Amúgy pedig neked is ajánlom Dr. Ian Stevenson kutatási eredményeit, hogy egy "kevés" kérdőjellel azért találkozhass.


Üdv!

Leftlegged Player :)

2012. jan. 27. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
Kedves # 24! Ne írj az ezotéria rovatba, ha nem hiszel semmiben! A seggem se láttad még, pedig tudod, hogy van. Mondjuk nem is fogod látni. :D:D:D
2012. jan. 27. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:

szerintem én katona voltam. sokszor álmodtam hogy katona vagyok. olajzöld egyenruhám volt és szőke voltam.

mindig ugyanott lőttek meg, a jobb lábamnál.

aztán egyszer kergetőztünk a barátommal, elestem és ugyanott felrepedt a lábam és azóta van ott egy fehér sebhely.

de azóta nem álmodom ezt.

szerintem nagyon kevés az aki különleges személy volt, hacsak nem tekintünk mindenkit különlegesnek a maga módján.

a csalók akarják elhitetni a 200. emberrel hogy ő volt kleopátra stb.

ha rá kell jönnöd, ki voltál, úgyis rájössz szerintem, akár magadtól, és nem kell ehhez feltétlen szakember.

2012. febr. 3. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
én nem hiszek a reinkarnációban...
2012. febr. 5. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 JózsefLaci válasza:
nem olvastam el a többi komit, de szerintem arra nem gondoltál, hogy a mostani életedre is le írják az ilyen elemzések, hogy minek !kellene! lenned. pl azt írják, hogy a felső szinted egyházatya, akkor az annyit jelent, hogy a feltétel nélküli szeretet kellene elsajátítanod. Az már más, hogy megy e. De rád akkor is az a címke jutott, hogy egyházatya. Ha előző életedben egy vibrátor voltál, akkor valószínűleg azzal a gonddal kellet megküzdened, hogy jó vibrátorrá válj. Attól még nembiztos hogy sikerült, de a feladat kivolt adva:D
2012. febr. 5. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
Hát én nem nagyon voltam soha híres ember.Voltam Egyiptomban rabszolga,arab sivatagban élő férfi,első világháborús katona a legjobb talán egy gazdag ügyvéd lánya aki fiatalon halt meg.
2012. júl. 4. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!