Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Igaz, hogy mindenkiből kettő...

Igaz, hogy mindenkiből kettő van a világon?

Figyelt kérdés
Kinézetre és tulajdonságra is.
2012. febr. 13. 01:50
1 2 3
 11/24 Diavolino44 ***** válasza:
82%
a kinaiakbol biztos.. ok tok egyformak :)
2012. febr. 13. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
Mindenkiből csak EGY van a világon o.O
2012. febr. 16. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
Diavolino44:Hát nem éppen. Ha csak úgy rájuk nézel, egyformának tűnnek, de ha jobban megismered őket, rájössz, hogy különbözőek, ezer közül is felismered őket. :)
2012. febr. 16. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim válasza:

ha ugyabban az orszagban akkor lehetetlen mert 10 million vagyunk es az 5millio 50% meg ha az egesz vilgban akkor se lehet mert ha egy híres sztár hasonmása vagyok és látom a tvben akkor te mit cszinalsz?

szólsz valakinek és ki tutódik. Én eddig nem hallotam ilyenről csak az ikrekről.és te?

bocsi mobilról írok

2012. febr. 19. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
az ikrek is csak nagyjából hasonlítanak, más dolgokat szeretnek, és az életük során egyre jobban különböznek kinézetre is. Így kicsit offszerűen indítottam, de ha meg jobban belegondolsz, ott az a sok hírességhasonmás, akiket ugyan könnyem megkülönböztetsz, de mégis. De hogy tulajdonságra is teljesen ugyan olyan legyen egy másik ember... nem. Nincs mindenkiből kettő. Lehet hasonmásod, akár több is, de ők is különböznek tőled külsőre, de tulajdonságra egész biztos. egyrészt azért is, mert máshol nőtt fel, más gondolatok között, máshogy látja a világot, és mivel szerintem a tulajdonságainkat ez erősen meghatározza, és bele is tartozik, hogy mit gondolunk dolgokról, ezért biztos vagyok benne, hogy nincs senkiből konkrétan kettő a világon. Még akkor se, ha klónoznak. Más környezetben nőne fel a klónod, szóval nem lehet pont olyan mint te.
2012. febr. 19. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
én egyedi alkotás vagyok!!! :D
2012. febr. 21. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 csatrad ***** válasza:
Nem. Ez csak akkor volna igaz, hogyha a hasonmásod szülei és a te szüleid is azonosak volnának, ami megkövetelné azok szüleinek és a te szüleidnek a szülei is azonosak legyenek és így tovább. Ez még matematikailag is lehetettlenség.
2012. febr. 21. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
56%

Én azt hallottam, hogyha megszületsz, akkor születik, valahol melléd a világon egy lelkitárs! Mármint a valódi lelkitársad, aki ugyanazt szereti és utálja amit te! Aki mindig úgy cselekedne ahogy te! Én ezt hallottam, lehet hogy hülyén hangzik de én hiszek benne...

Ja és szerintem kinézetre lehet, hogy van aki hasonlít, de annak szerintem nem sok jelentőssége van ://

2012. febr. 24. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
És ha valakitől azt hallod, hogy ugorj a kútba, akkor te beleugrasz? :)
2012. febr. 24. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim válasza:
belőlem kizárt dolog :D
2012. márc. 1. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!