Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Igaz, hogy mindenkiből kettő...

Igaz, hogy mindenkiből kettő van a világon?

Figyelt kérdés
Kinézetre és tulajdonságra is.
2012. febr. 13. 01:50
1 2 3
 21/24 anonim válasza:
Hogyan lenne már? Van akiből egy is sok!
2012. márc. 3. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim válasza:

Belső személyiségjegyeket tekintve biztos,hogy van olyan ember aki ugyan azt szereti(minden esetben) és hasonlít.(nálunk úgymond mostoha unokatesómmal van ugyan ez,nem vagyunk vér szerint rokonok,te személyiségben ugyan az).


Előfordulhat,hogy személyek nagyon hasonlítanak egymásra,de szerintem nagyon ritkán van olyan eset(sőt,szerintem nincs is),hogy 2 ember teljes mértékben hasonlítson egymásra..kivéve,ha nem születésükkor elválasztott és más más országokba vitt ikertestvérpár..:D

2012. márc. 4. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
pontosabban: hasonmás!!
2012. márc. 11. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:

Tulajdonságra nem hiszem, hiszen az egypetéjű ikrek is különböző tulajdonságokkal rendelkeznek. De az biztos hogy vannak emberek akik külsőre nagyon hasonlítanak egymásra.

Volt barátom hasonmását láttam párszor. Első pár alkalommal csak messziről, aztán mikor volt lehetőségem, nem bírtam megállni, hogy ne bámuljak másfél méterről a képébe :D Megdöbbentő volt a hasonlóság! Nem csak az arcszerkezetük, de még a hajuk és a szemüvegük is ugyanolyan volt!

Sajnos már vagy egy éve nem láttam megint, kerestem őt mindenfelé, kérdezgettem emberektől, de sehogy sem sikerült rátalálnom =( Pedig mekkora jó lenne már, ha lenne egy közös képük xD

2012. ápr. 18. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!