Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Ha már annyira szeretik...

Ha már annyira szeretik nyomatni, hogy mindenki 100%-ban tehet a sorsáról, akkor hova tesszük a válságot?

Figyelt kérdés
Ismerek nagyon komoly, szorgalmas, nagy tudású, kiváló szakembereket, akik a válság előtt nagyon jól megéltek a munkájuk, szorgalmuk, kitartásuk által és a válság miatt esett nullára a bevételük és ma szinte koldusszinten nyomorognak. Ha már olyan divat lett csernusi hangvétellel mindenkit pofántunkolni hogy mindenért maga a felelős, nem kellene azért meglátni a fától az erdőt, hogy rengeteg kívülálló és nem várt tényező is van? És hogy ezek közül a tényezők közül nem mindegyikre lehet lépni, reagálni. Mert azért gondolom, hogy nem komplett idióta úgy ámblokk a lakosság 90%-a.

2012. júl. 8. 07:36
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
csernus egy hü.lye. és nem 100%ban tehetünk a sorsunkról, aki ezt hiszi az vagy vak vagy szimjplán hü.lye.
2012. júl. 8. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Ez tényleg hülyeség. A sorsunkról úgy általában 100%-ig a "nagy emberek" önzősége és hataloméhsége tehet.
2012. júl. 8. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Természetesen baromság. Ha holnap elindulsz munkába és elüt egy busz a zebrán, az nem a te hibád lesz.
2012. júl. 8. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

"Ha holnap elindulsz munkába és elüt egy busz a zebrán, az nem a te hibád lesz."


De akkor igen, ha előtte nem nézett körül vagy nem akart öngyi lenni.

2012. júl. 8. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
* tehát öngyi akart lenni xD
2012. júl. 8. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
az emberi lélek manipulálása materiális célokra...mármint a válság.
2012. júl. 8. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

4/6.

A helyzetet egész konkrétan úgy képzeltem el, hogy körül is nézett, zöld is volt a lámpa, a buszon meg mondjuk elromlott a fék, berúgott a sofőr, elájult a sofőr és nekiment egy sas a szélvédőnek.

2012. júl. 8. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Azok szoktak ilyet mondanki akiknek minden összejön az életben. "Mindenki azt kapja amit megérdemel."
2012. júl. 8. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

*


mondani

2012. júl. 8. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 Pietrosol ***** válasza:

Szia!


Nem akarok senkit bántani,de tényleg a felelősség teljes áthárítása és a nehézségek fel nem vállalása okozza azt,hogy itt tart az ember!

Amíg bárki,aki magára veszi ezt nem tanul meg analógiákban gondolkodni és a történéseket mindig önmagán kívülre helyezi,gyakorlatilag semmit nem ért az őt körülvevő világból.


Magamat sem vonom ki a revízió alól,mert az életem egy része úgy telt el,-hosszabb-rövidebb időszakoktól eltekintve,-hogy másra hárítottam,és másban kerestem a hibát!

Pedig a hiba az én készülékemben volt!

2012. júl. 8. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!